UltraISO indir

UltraISO indir

Versiyon/Sürüm9.6.2.3059
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4 MB
ÜreticiEzb Systems
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi2 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

İSO Dosyası Açma ve Oluşturma Programı

Windows işletim sistemi üzerinde ISO dosyaları bulunmaktadır. UltraISO ile bu dosyaları yazabilir, düzenleyebilir, baştan yaratabilir veya açabilirsiniz. ISO dosyalarını kabaca tanımlamak gerekirse, bilgisayarın kodları arasında bulunan ve cd veya dvd üzerinde bulunan tüm bilgilerin olduğu gibi saklanabildiğini bir arşiv veya depo denilebilir. Ultra iso ise bu arşive erişim izniniz olmasını ve bu arşiv içinde düzenleme yapabilmenizi sağlar.

UltraISO Özellikleri

UltraISO (ISO) Dosyası Açma ve Düzenleme Programı, Windowsİso dosyaları üzerinde oynayabilmenizi, değişiklikler yapabilmenizi, cd veya DVD’ler üzerinden kopya çıkarabilmenizi, büyük ölçekli imajları sıkıştırabilmenizi sağlar. Tamamen ücretsiz olması ve kolay kurulumu sayesinde kolaylıkla kullanılabilir.

UltraISO Ne İşe Yarar?

Tüm Windows işletim sistemlerinde kullanılabilen UltraISO, bu sistemler içerisinde iso dosyaları oluşturmak ve cd veya dvd yazarken formatların farklı formatlara dönüşümünün sağlanmasına yardımcı olur.

UltraISO‘nun WindowsISO düzenleme, yaratma, açma aracı olmasının yanı sıra en büyük artılarından bir tanesi pek çok formata dönüşüm sağlayabilmesidir. İmg, Nrg, Daa ve daha pek çok format için uygun dönüşümleri gerçekleştirir.

UltraISO Nasıl Kullanılır?

UltraISO’yu kullanmak için ilk olarak kolay kurulumu gerçekleştirmeniz gerekir. Ardından ekle tuşuna basarak işlem yapacağınız iso dosyasını seçebilirsiniz. Sonrasında bilgisayarınızda yeni bir sanal sürücü oluşacaktır. Bu sanal sürücünün adını unutmamanız gerekir. İşlemlerinizi bu sanal sürücü üzerinden gerçekleştirebilir ve tüm WindowsISO düzenleme, yaratma, açma aracı işlemlerinizi yapabilirsiniz.

173 kez indirildi

Benzer Programlar

 • BurnAware Free indir BurnAware Free indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz9.43 MB
 • Folder2Iso Folder2Iso
  İngilizceÜcretsiz2.67 MB
 • Kingo ROOT Kingo ROOT
  İngilizceÜcretsiz22.53 MB
 • Poweriso Poweriso
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz
 • Windows 7 Download Tool Windows 7 Download Tool
  İngilizceÜcretsiz2 MB
 • SHAREit indir SHAREit indir
  İngilizceÜcretsiz9 MB
 • UltraISO indir HAKKINDA YORUM YAZIN