Throttle

Throttle

Versiyon/Sürüm8.11.23.2015
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu3.07 MB
ÜreticiPGWARE
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/2003 Server/WinXP
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.07 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...

Throttle internet Modem Hızlandırıcı Programı

Modem ayarlarınızı en iyi şekilde ayarlayıp internet bağlantınızın hızlanmasını sağlayacak. Otomatik kendini optimize ederek internet hızından en iyi verimi almamızı sağlayabiliyor.

Throttle Programı Özelliği

Throttle

İnternet hızından şikayetçi misiniz hiç derde tasaya düşmeyin. Çünkü gelişmiş sistemi sayesinde modem ayarlarınızı en iyi hız için ayarlayıp çok hızlı bir internete kavuşmanızı sağlayacaktır. Yazılım sizlerin kaybettiği zaman kaybını önleyerek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Throttle bu sayede hem internet işlemlerinizi hızlıca tamamlıyoruz hemde zamandan kazanmış oluyoruz. Throttle  internet bağlantı hızı arttırma programı tamamen ücretsiz sınırsız kullanım paketi ile her seviyede ki kullanıcıya hitap edebilmektedir. indir-download edebilirsiniz.

Çalıştığı Bağlantı Türleri

Yazılım, Kablolu modem,**DSL modem *14.4/28.8/33.6/56k modem ile sorunsuz uyumlu çalışabiliyor. İnternetinizin ayarlarını değiştirip dosya indirme sırasında büyük hız sağlayacaktır.

Nasıl Kullanılır?

Öncelikle programı kurduktan sonra bilgisayarın işletim sistemini seçin.**Daha sonra kullandığınız modem türünü seçerek “”go”” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Programı Kurulum ve Kullanım Videosu İzle

İnternetsiz sitelere girebilmeyi sağlamak için önce internet bağlantısı olan bir yerde internetsiz ortamda gireceğiniz sitelerin veritabanını indirmeniz gerekiyor. İnternet bağlantı hızı arttırma programıBu sayede daha kolay internet sitelerine bağlanabileceksiniz. Programın nasıl kullanılması ve kurulması gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için aşağıdaki video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.  internet bağlantı hızı yükseltmek için daha kolay ve basit kurulum kullanım için mutlaka video çekimini izlemenizi tavsiye ediyorum.

Programın Ekran Görüntüsü

323 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Pointstone Internet Accelerator Pointstone Internet Accelerator
  İngilizceÜcretsiz1.55 MB
 • Simple Net Speed indir Simple Net Speed indir
  İngilizceÜcretsiz601 KB
 • SpeedyFox SpeedyFox
  enÜcretsiz1.47 MB
 • cFosSpeed cFosSpeed
  enDeneme Sürümü4.98 MB
 • Ares Galaxy Turbo Booster Ares Galaxy Turbo Booster
  enÜcretsiz3.94 MB
 • Internet Turbo 2016 Internet Turbo 2016
  enÜcretsiz918.12 MB
 • Throttle HAKKINDA YORUM YAZIN