TeraCopy

TeraCopy

Versiyon/Sürüm 2.3
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu2.55 MB
ÜreticiCode Sector
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win2000
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Haziran 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.55 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

TeraCopy Profesyonel Dosya Taşıma Kopyalama Programı

Sistemdeki her türlü dosyaları basit ve hızlı bir şekilde kopyalamanızı taşımanızı sağlıyor. TeraCopy ile çok acil bir işiniz varsa bu yazılım tam sizlere göre. Dosyaları kopyalama veya taşıma işlemlerini hızlandırarak işlerinizi çabuk halletmeye yarıyor.

TeraCopy download

Dosya Taşıma programı sabit diskinizde, harici disklerde veya USB flash belleklerden herhangi bir veri alırken veya aktarma işlemini yaparken çok hızlı bir şekilde kopyalama işlemini sürdürebilir. Dinamik olarak hazırlanmış tamponlar sayesinde sabit disklerden dosya transfer işlemi hızlanıyor. TeraCopy sayesinde dosyaları daha hızlı kopyalıyoruz kopyalama taşıma işlemi sürerken durdurma ve tekrar devam ettirme seçenekleri bulunuyor.

Kopyalama sırasında bir hata meydana geldiğinde tüm dosyaların aktarılmasını iptal etme hatalı olan dosyayı atlar ve diğer dosyaları atmaya devam eder. Böylelikle kopyalama işleminin de bozulmasını önler.

TeraCopy

Taşınan dosyaların listesini oluşturup hatala dosyaları görmenizi sağlar böylelikle hatalı dosyaya çabuk ulaşıp onarmanıza ortam hazırlar. Unicode desteği sayesinde bir çok dosyayı değiştirebilir üzerinde değişiklikler yapmanıza ortam hazırlar. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarına iyi günlerde kullanmalarını diler.

Programın Kurulum ve inceleme

Bir çoğunuzun sorunu olan yüklü miktardaki kopyalama esnasında yavaş kopyalama sorunun ortadan kaldırmaya sebep olacak programın tüm kurulum ve indirme yaparken atacağınız tüm adımları video çekiminde görebileceksiniz. Videonun içeriğinde ayrıca programın çalışma sistemine ve özelliklerine değinilmiş nasıl kullanılması gerektiği hakkında çekimlerde yer verilmiştir.

Dosya Taşıma programı Ekran Görüntüsü

275 kez indirildi

Benzer Programlar

 • AnyToISO Mac indir AnyToISO Mac indir
  İngilizceÜcretsiz7 MB
 • Google Drive Google Drive
  Türkçe-ingilizceÜcretsiz987 KB
 • GoodSync GoodSync
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz23.35 MB
 • Free ISO Creator Free ISO Creator
  enÜcretsiz1.03 MB
 • AnyToISO AnyToISO
  İngilizceÜcretsiz5.52 MB
 • TeraCopy HAKKINDA YORUM YAZIN