SuperRam

SuperRam

Versiyon/Sürüm7.2.29.2016
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu5.57MB
ÜreticiPGWARE
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (5.57MB)
208 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Bilgisayarın Ram Gücünü Artırma Programı

Sistemde bulunan belleğin (RAM) daha hızlı daha iyi perfonmansda çalışmasını sağlayarak bilgisayarımızın hızına hız katıyor. SuperRam profesyonel optimizasyon sistemiyle ücretsiz hizmet veriyor. Ücretsiz Bilgisayar Hızlandırma programı sayesinde  bilgisayarınızdaki hıza inanamıyacaksınız.

Ram

SuperRam

Bilgisayar donanımına herhangi bir ayarlama yapmadan otomatik belleğini hızını ayarlamanıza imkan tanıyor. Bir çok sistem modifiye için üretilmiş yazılımlarında gayet başarılı bir çalışma örneği sergiliyor.

SuperRam Özellikleri

Donanımın en önemli parçalarından biri olan RAM sistemin çok zor kaldığı anlarda devreye girer ve bilgisayarın perfonmans gücüne güç katarak sistemin rahat bir nefes almasını sağlar. Hafıza kayıt belleği olan RAM  her daim rahat kolay hızlı bir şekilde hareket edebilmeniz için bilgisayar performansının belli bir seviyede kalmasını sağlıyor. SuperRam kolay kullanım arayüzü ile kolay bir kullanım sunuyor. Bellekte bulunan boş hafızayı yüzde olarak gösteriyor. RAM belleğini verilerden tek tıklama ile silme görevini üstleniyor. Windows sistem paketleriyle uyumlu çalışıyor. Ücretsiz olarak kullanacağınız bu program Bilgisayar Hızlandırma işini üstlenmektedir.

Not: SuperRam yazılım ilk bir aylık deneme sürümünde herhangi bir ücrete tabi tutmuyor. Eğer yazılımdan memnun kalırsanız makul bir fiyata satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz.  Artık sizlerde bilgisayarınızın en iyi perfonmansda çalışmasını istiyorsanız hemen indirson.com’dan ücretsiz indirin.

Bilgisayar donanım özelliklerinde yer alan ram performansının yavaş çalıştığı durumlarda hemen ram gücünü artırma programı devreye girip gerekli performansı elde etmenizi sağlamaktadır. Artık bilgisayarınızın daha iyi bir performans da çalışmasını istiyorsanız hemen bilgisayarınıza indirip kullanmaya başlayın. Yazılım hakkında ön bilgi edinebilmek için aşağıda yer alan ekran fotoğraflarını inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

SuperRam Programı Ekran Görüntüsü

208 kez indirildi

Benzer Programlar

 • EaseUS Data Recovery indir EaseUS Data Recovery indir
  İngilizceÜcretsiz13 MB
 • Personal Backup indir Personal Backup indir
  İngilizce-AlmancaÜcretsiz15 MB
 • Wise System Monitor Wise System Monitor
  İngilizceÜcretsiz1.60 MB
 • Disk Drill Dosya Kurtar Disk Drill Dosya Kurtar
  İngilizceÜcretsiz15.73 MB
 • DriverMax Driver DriverMax Driver
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz5.47 MB
 • Total Uninstall Pro Türkçe Total Uninstall Pro Türkçe
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz23.7 MB
 • SuperRam HAKKINDA YORUM YAZIN