SuperRam

SuperRam

Versiyon/Sürüm7.2.29.2016
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu5.57MB
ÜreticiPGWARE
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Haziran 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.57MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Bilgisayarın Ram Gücünü Artırma Programı

Sistemde bulunan belleğin (RAM) daha hızlı daha iyi perfonmansda çalışmasını sağlayarak bilgisayarımızın hızına hız katıyor. SuperRam profesyonel optimizasyon sistemiyle ücretsiz hizmet veriyor. Ücretsiz Bilgisayar Hızlandırma programı sayesinde  bilgisayarınızdaki hıza inanamıyacaksınız.

Ram

SuperRam

Bilgisayar donanımına herhangi bir ayarlama yapmadan otomatik belleğini hızını ayarlamanıza imkan tanıyor. Bir çok sistem modifiye için üretilmiş yazılımlarında gayet başarılı bir çalışma örneği sergiliyor.

SuperRam Özellikleri

Donanımın en önemli parçalarından biri olan RAM sistemin çok zor kaldığı anlarda devreye girer ve bilgisayarın perfonmans gücüne güç katarak sistemin rahat bir nefes almasını sağlar. Hafıza kayıt belleği olan RAM  her daim rahat kolay hızlı bir şekilde hareket edebilmeniz için bilgisayar performansının belli bir seviyede kalmasını sağlıyor. SuperRam kolay kullanım arayüzü ile kolay bir kullanım sunuyor. Bellekte bulunan boş hafızayı yüzde olarak gösteriyor. RAM belleğini verilerden tek tıklama ile silme görevini üstleniyor. Windows sistem paketleriyle uyumlu çalışıyor. Ücretsiz olarak kullanacağınız bu program Bilgisayar Hızlandırma işini üstlenmektedir.

Not: SuperRam yazılım ilk bir aylık deneme sürümünde herhangi bir ücrete tabi tutmuyor. Eğer yazılımdan memnun kalırsanız makul bir fiyata satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz.  Artık sizlerde bilgisayarınızın en iyi perfonmansda çalışmasını istiyorsanız hemen indirson.com’dan ücretsiz indirin.

Bilgisayar donanım özelliklerinde yer alan ram performansının yavaş çalıştığı durumlarda hemen ram gücünü artırma programı devreye girip gerekli performansı elde etmenizi sağlamaktadır. Artık bilgisayarınızın daha iyi bir performans da çalışmasını istiyorsanız hemen bilgisayarınıza indirip kullanmaya başlayın. Yazılım hakkında ön bilgi edinebilmek için aşağıda yer alan ekran fotoğraflarını inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

SuperRam Programı Ekran Görüntüsü

273 kez indirildi

Benzer Programlar

 • YasaBul Mevzuat Programı YasaBul Mevzuat Programı
  TürkçeÜcretsiz190 MB
 • Logitech G930 Sürücüsü indir Logitech G930 Sürücüsü indir
  İngilizceÜcretsiz89 MB
 • Advanced Archive Password Advanced Archive Password
  İngilizceDeneme Sürümü2.30 MB
 • ProduKey (Windows) indir ProduKey (Windows) indir
  İngilizceÜcretsiz65.17 KB
 • ProduKey ProduKey
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz65 KB
 • TcMax Soy Ağacı indir TcMax Soy Ağacı indir
  TürkçeÜcretsiz293 KB
 • SuperRam HAKKINDA YORUM YAZIN