Super Mario Run Oyunu (Android)

Super Mario Run Oyunu (Android)

Versiyon/SürümMario Run
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiNintendo Co., Ltd.
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi24 Mart 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Ücretsiz Popüler Mario Oyunu (Mobil)

Atari bağımlılarından kalma Super Mario oyunu, bugün aynı şekilde telefonlarda ya da bilgisayarlarda oynanıyor. Mobil cihazlardaki adı Super Mario Run olmakla beraber aslında amaç aynı.

Tasarımcı Nintendo, Pokemon Go oyunundan sonra Super Mario Run ile adını bir kere daha duyurdu. Oyunun en dikkat çeken yanı kahraman Mario’ nun eski versiyonlarından çok daha donanımlı olması. Android oyun uygulaması, diğer versiyonlarından daha gelişmiş ve çok daha canlı.

Super Mario Run Nasıl Oynanır?

Oyunun orijinal halinden biraz farklı olduğu gözlerden kaçmıyor. Her şeyden önce kahraman biraz daha geliştirilmiş. İlk versiyonda yalnızca yürüyebilen ve özel güç aldığında koşabilen Mario, Super Mario Run versiyonunda hızlı, çevik, yuvarlanabilme ve takla atabilme becerilerine sahip.

Super Mario Run Android Süper Mario Oyunu farklı kılan bir diğer özellik de renk ve hareket donanımının zenginliği. Daha kuvvetli grafik detayına sahip olan bu mobil oyun, oynayanlara daha çok zevk veriyor.

Super Mario Run Uygulaması

Tek elle oynamak daha kolay olduğu için Super Mario Run Iphone iOS ’da çok daha kolay oynanıyor.

Oyunun üç ayrı platformu bulunuyor. İlkinde klasik Mario’da olduğu gibi yalnız başınıza amacınıza yöneliyorsunuz. İkincisinde online oyuncular eşliğinde oynuyorsunuz. Üçüncüsünde ise kendi krallığınızı kuruyorsunuz. Elbette bu krallık kurma noktası, birinci ve ikinci oyunların başarısına bağlı. Bu üç platform, oyunu çok daha çekici kılıyor. Çünkü ilk kısım klasik Mario ile aynı olduğu için sıkılma yaratabilir. İki ve üç, bunun yerine güzel alternatifler oluşturmuş.

Süper Mario Android

157 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Power Rangers: Legacy Wars Power Rangers: Legacy Wars
  İngilizceÜcretsiz166 MB
 • Shadowmatic Shadowmatic
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz229 MB
 • Toy Blast Game Oyna Toy Blast Game Oyna
  İngilizceÜcretsiz45 MB
 • Qubes HD Oyunu Qubes HD Oyunu
  TürkçeÜcretsiz
 • Super Mario Run Oyunu (Android) HAKKINDA YORUM YAZIN