Super Email Harvester

Super Email Harvester

Versiyon/Sürüm5.44
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.02 MB
Üretici123hiddensender
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.02 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Kayıp ve Unutulan Mail Adresi Bulma Programı

Bu yazılım artık sizlerin aradığınız herhangi bir mail adresini kolay bir şekilde taratarak bulmanıza yardımcı olur. Çok uzakta ki bir arkadaşınızın isim ve soyismini yazarak bulmanıza yardımcı olur. Belirlenen aralıkta aramalar gerçekleştiren uygulama arkadaşlarınıza internet üzerinden kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Super Email Harvester farklı uzantılarda ki mail adreslerine uyum sağlayarak aktif bir şekilde görev yapar. Email bulma programı ile unutulan veya isim soy isimle kişilerin aktif kullanmış olduğu mailleri bulabileceksiniz.

Super Email Harvester mail indir

Super Email Harvester

Super Email Harvester Kullanımı

Username@..com örneği gibi bu uzantıda ki mail adresleri arayarak ulaşmak istediğiniz adresleri sizlere bulur. Genel de hotmail adresleri seçilerek arama işlemleri yapılır.
Settings butonuna tıklarız ve hangi uzantıyla maili bulmak istiyorsak “Add a prefix to every user name” kısmına yazılır. Eğer ki soyisimle arama yapılmak isteniyosa bu da “Add a Suffix to every user name kısımda arama işlemi yapılır.

Lakin siz hem isimde hemde soy isimde arama yapmak istiyosanız bu iki butonu işaretleyerek etkin konumuna getirin. Bütün bu ayarlamaları yaptıktan sonra search yani “arama” kısmıyla çalıştırabilirsiniz. Aramayı durdurmak istiyosanuz “Pause” butonuna tıklayarak durdurabilirsiniz. Bulmuş olduğunuz mail adreslerini silmek içinde “Clear Mail Adres” yazan butona basarak silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yapılan tüm işlemleri kayıt etmek içinde “Save Progress” butonuna basılır. Geçmişte yapmış olduğunuz en son aramanın devam etmesini istiyorsanız “Load Progress” isimli butona basmanız yeterli olacaktır.

Değerli kullanıcılarımız www.indirson.com ekibine programlarla ilgili sorunlarınızı bildirerek yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz. Ekibimiz sizlere değerli zamanlar diler.

Kullanım ve Kurulum Videosu

Videoda programın indirmeden itibaren tüm yükleme aşamaları anlatılmış olup programın içeriğine göz atılıp bilgi sahibi olabilmeniz sağlanmıştır. Daha kolay kurulum aşamalarını yapabilmek ve basit bir kullanım için video çekimini izlemenizi tavsiye ediyoruz. Tüm kullanıcılara güzel günlerde kullanmalarını diliyoruz.

Super Email Harvester  Ekran Görüntüsü

1745 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Advanced Archive Password Advanced Archive Password
  İngilizceDeneme Sürümü2.30 MB
 • ProduKey (Windows) indir ProduKey (Windows) indir
  İngilizceÜcretsiz65.17 KB
 • ProduKey ProduKey
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz65 KB
 • TcMax Soy Ağacı indir TcMax Soy Ağacı indir
  TürkçeÜcretsiz293 KB
 • Windows 7 (ISO) Kurulum Windows 7 (ISO) Kurulum
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz
 • EaseUS Data Recovery indir EaseUS Data Recovery indir
  İngilizceÜcretsiz13 MB
 • Super Email Harvester HAKKINDA YORUM YAZIN