Sniper Elite 4 Oyunu indir

Sniper Elite 4 Oyunu indir

Versiyon/Sürüm4
LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiRebellion
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Mart 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Sniper Elite 4 Savaş Oyunu

2. Dünya savaşı senaryolu oyunları ve sniper keskin nişancılık oyunlarını seviyorsanız Sniper Elite 4 oyunu tam sizlerin keyif alabileceği savaş oyunudur. Bir önceki sürümlerinden hatırlanacağı üzere Sniper Elite 3’te Kuzey Afrika’ya yolculuk ederek nazi güçlerini durdurmaya yönelik savaşlara girmiştik.

Sniper Elite 4 Oyunu Nasıl Oynanır?

Sniper Elite oyunu bizleri İtalya ve Akdeniz etrafında toplanan birçok farkı çoğrafi noktalara götürerek Nazi birlikleriyle savaşmak için görevler veriliyor. İtalyan direnişlerine, Akdeniz’in yeşil ormanlarına, dağ manastırlarına ve Akdeniz’in deniz kıyısında bulunan şehirlere götürüyor. Sniper Elite 4 Keskin Nişancılık Sniper Oyunu Karl Fairburne karakteriyle faşiszmi yenmek ve verilen tehlikeli görevleri tamamlamak adına yepyeni aksiyon dolu maceralar oyunda bizleri bekliyor.

Sniper Elite 4 oyunu indir yaparak önceki oyunlarında olduğu gibi TPS ve FPS türlerini kullanarak tasarlanan bir oynanışa sahip olduğunu görebiliriz. Bu şekilde tasarlanması oyunda kahramanızımızı yönlendirirken 3. karakter bakış açısını kullanarak etrafımızı daha rahat görerek güvenliğimizin ne yönde olduğunu net kamera açılarıyla görebiliyoruz. Düşmanımıza karşı nişan alırken oyun birinci şahış bakış açısından sniper silahımızla nişan alarak hedefi vuruyoruz. Ağır çekim kameralarıyla sniper silahımızla atış yaptığmızda mermilerin ağır çekimde gittiğini ve düşmmanımıza nasıl isabet ettiğimizi görebiliyoruz. Düşmanı hedef alıp atış yaptığımızda yine her zaman olduğu gibi Sniper Elite 4’te de android röntgen görüntüleri görüyoruz.

360 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Street Fighter 2 Street Fighter 2
  enÜcretsiz
 • Cs 1.6 Counter Strike Online Cs 1.6 Counter Strike Online
  TürkçeÜcretsiz200 MB
 • Facebook Gameroom Facebook Gameroom
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz
 • Mafia 3 Oyunu indir Mafia 3 Oyunu indir
  İngilizceÜcretli
 • First Blood Oyunu indir First Blood Oyunu indir
  TürkçeÜcretsiz
 • Mount and Blade 2: Bannerlord Mount and Blade 2: Bannerlord
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz4 GB
 • Sniper Elite 4 Oyunu indir HAKKINDA YORUM YAZIN