Snapchat

Snapchat

Versiyon/Sürüm3.0.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.39 MB
ÜreticiSnapchat Inc
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet
Eklenme Tarihi11 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.39 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Snapchat Resim ve Video Paylaşma Mesaj Gönderme Mobil Uygulaması

Resim ve video paylaşma sosyal medya uygulamasıyla arkadaşlarınızla ve diğer kullanıcılar arasında anlık paylaşım yapma android uygulamasıdır. Diğer paylaşım sitelerinden farklı çalışan ücretsiz uygulamayla ilginç paylaşımlar yapabileceksiniz.

Snapchat indir mobil android işletim sistemleriyle uyumlu çalışan akıllı cihaz ve tabletlerde kullanabileceğiniz paylaşım aracıdır. Sevdiğiniz fotoğrafları ve kişisel video filmlerinizi anlık paylaşım yaparak eğlenceli zaman geçirin. Kameranız ile çekmiş olduğunuz resim ve videoları arkadaşlarınıza anlık göstermek için paylaşın. Paylaştığınız görüntüleri herhangi bir kullanıcı görüntüledikten sonra silindiğini ve o kullanıcı tarafından tekrar görüntülenmeyen paylaşımlar içermektedir. Böylelikle Snapchat uygulaması güvenliğinizide ön planda tutmaktadır.

Özel Anlarınızı Paylaşın!

Sevdiğiniz bir anı ölümsüzleştirip fotoğraflayıp ve kısa video filmleri oluşturmanızı sağlıyor. Görüntülenen paylaşımlarınızın tekrar görüntülenmediğini ve kişisel güvenliğinizi sağlayan android uygulamayı tüm akıllı cihaz sahipleri ücretsiz kullanabilirler. Snapchat sunucusu anlık paylaşımlarınızı belli bir süre sonra silerek bilgilerinizin ve paylaşımlarını çalınmasını önlemektedir.

Resim, Video ve Toplu Mesaj Gönderin!

Snapchat Android Resim ve Video Paylaş Snapchat uygulamasını indirip diğer ek özelliklerinde faydalanabileceğiniz uygulamadır. Uygulamayla kişisel mesajlar gönderebilir, resimlere, videolar yorum yapabilir, toplu grup mesajları gönderebilirsiniz. Metin mesajlarınızı gerçek zamanlı olarak arkadaşlarınız ve birden çok fazla kişiye gönderebilirsiniz. Özel iletilerle yeni arkadaşlar edinip diğer ek seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Mobil Ekran Görüntüleri

118 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Whatscope Whatsapp indir Whatscope Whatsapp indir
  TürkçeÜcretsiz17 MB
 • SAMSUNG Kies SAMSUNG Kies
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz40 MB
 • Giphy Cam indir Giphy Cam indir
  İngilizceÜcretsiz157 MB
 • Dropbox Paper indir Dropbox Paper indir
  İngilizceÜcretsiz57 MB
 • Prisma iOS indir Prisma iOS indir
  İngilizceÜcretsiz133 MB
 • Google Maps Haritalar indir Google Maps Haritalar indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz15 MB
 • Snapchat HAKKINDA YORUM YAZIN