Safari Türkçe

Safari Türkçe

Versiyon/Sürüm5.1.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu36.9 MB
ÜreticiApple
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi2 Nisan 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (36.9 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Hızlı ve Sade Web Tarayıcısı

Apple’ın Windows işletim sistemleri için geliştirdiği eğlenceli internet deneyimi yaşayaşağınız ücretsiz internet tarayıcısıdır. İnternet deneyiminizi keyifli bir hale getirip tüm internet gezintilerinizi kendinizi güvende hissederek tamamlamanızı sağlıyor.

Hızlı Performans ve Sade Arayüzü

Türkçe İnternet Tarayıcısı Safari kullanırken çok basit arayüz ekranı sayesinde basit bir kullanım ortamı göreceksiniz. İnternet ortamında sergilediği hızlı performansdan dolayı kullanıcıları bir o kadar memnun etmektedir. İçerik aramaları daha hızlı hale getirmek için sekmeli gezinti sunmaktadır. RSS desteği, form doldurma, pop-up otomatik açılan reklamları engelleme, özel veya gizli gezintiler yapabileceksiniz.

JavaScript Desteği

Safari Son Sürüm web browser (internet tarayıcısı) motorlu özel teknolojiyi kullanarak Nitro tabanlı JavaScript desteği sunmaktadır. Bu sayede internet aramalarında ve diğer internet deneyimleriniz esnasında oldukça hızlı içerik erişimine sahip olabileceksiniz. Eski sürümlerine nazaran çok daha hızlı kullanma performansı sergileyecektir.

HTML 5 Çevirimdışı İnternet Desteği

Basit arayüzlü kullanılabilir ve bir o kadar hızlı olan internet tarayıcısında görebileceğiniz yepyeni donanım özellikleri mevcuttur. Acid 3 testinden geçen Safari Türkçe web tarayıcısı ile daha hızlı ve daha güvenli internet gezintileri yapabileceksiniz. Apple firması eski sürümleriyle karşılaştırırsak yeni sürümü oldukça başarılı ve diğer tarayıcılar ile yarışabilecek konuma getirilmiştir.

Tarayıcının Ekran Görüntüsü

 

266 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Taaz Saç Modelleme Taaz Saç Modelleme
  İngilizceÜcretsiz0.0 MB
 • I AM PLAYR Football Oyna I AM PLAYR Football Oyna
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz
 • Bitrix24 Türkçe Bitrix24 Türkçe
  TürkçeÜcretsiz13 MB
 • Cyberfox Cyberfox
  ingilizceÜcretsiz47.25 MB
 • Safari Türkçe HAKKINDA YORUM YAZIN