RTÜK Filtre

RTÜK Filtre

Versiyon/SürümSürüm1
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu2.83 MB
ÜreticiMicrosoft-Rtük
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/ Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.83 MB)
251 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Kötü içerikli Siteleri Engelleme Programı

Microsoft üreticisi’nin geliştirmiş olduğu internet güvenlik yazılımı çocuklarımızı kötü amaçlı sitelerden uzak tutuyor. Büyüklerimizin çocuklarını kolay bir şekilde kontrol edebilmeleri için üretilmiş yazılıma herkes ücretsiz sahip olabilir. Yazılım internet ortamında bulunan kötü içerikli siteleri  engelliyor hemde gençlerimizin bu tip internet sayfalarından uzak olmalarını sağlıyor.

Rtük filtre son sürüm indir

RTÜK Filtre

Günümüz çağında teknolojinin de her geçen ilerlemesi sebebiyle bir çok kötü içerikli siteler ile rastlaşmamız mümkün. Bu yüzden gençlerimizin daha iyi bir geleceğe kavuşması adına bu yazılım üretilmiştir. Her geçen gün artan internet kullanımı nedeniyle bir çok +18 siteler ve kötü davranışlar içerebilecek siteler bulunmaktadır. Bu tür internet sayfalarından korunmak için RTÜK Filtre download ederek kötü içerikli sitelerden korunabilirsiniz.

Rtük filtre +18

Eğer sizlerde bilinçli birey olmaya aday olmak istiyorsanız lütfen çocuklarımızın geleceğine bizlerin geleceğine yardımcı olun. İnternet Filitre yazılımı tamamen ücretsiz ve sınırsız hizmet veriyor.  Eğer sizler iyi bireyler internetin faydalı kısmından yararlana çocuklar yetiştirmek istiyorsanız, istenmeyen siteleri engelleme programı sayesinde daha bilinçli duyarlı bir nesil için faydalı bir adım  atmış olacaksınız.

251 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Betternet Betternet
  İngilizceÜcretsiz16 MB
 • VPN Unlimited indir VPN Unlimited indir
  İngilizceÜcretsiz24 MB
 • 360 Turbo VPN indir 360 Turbo VPN indir
  TürkçeÜcretsiz12 MB
 • Browsec VPN Browsec VPN
  İngilizceÜcretsiz499 KB
 • DotVPN DotVPN
  TürkçeÜcretsiz1.1 MB
 • Comodo Firewal Comodo Firewal
  TürkçeÜcretsiz221.97 MB
 • RTÜK Filtre HAKKINDA YORUM YAZIN