Rocket VPN

Rocket VPN

Versiyon/Sürüm1.14
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.5 MB
ÜreticiLiquidum Limited
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Şubat 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.5 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 2,00 .5)
Loading...

İnternet Güvenliği ve Yasaklı Sitelere Giriş

Android ve tablet kullanıcılarının verilerini şifreleme yaparak güvende tutar ve yasaklanmış olan tüm Web sayfalarına giriş izni verir. Ülkemizde giriş izni kısıtlanmış olan içeriklerin engellerini kaldırma ve internette hızlı ve gizli olarak gezinmek için tasarlanmıştır. Güvenliğinizi ve gizliliğiniz 3. şahıslar tarafından izlenmesini engellemek üzere çalışan android VPN servisidir.

Rocket VPN Program Detayları

VPN programı sadece özgür bir internet kullanabilmek için değil aynı zamanda gizliliği koruma ve kişisel güvenliği sağlamak amaçlı hizmet vermektedir. Rocket VPN Android Yasaklı Sitelere Giriş Programı sizi takip etmek isteyen kullanıcıların konum belirleme gibi işlevlerinde korur. Mobil internetinizi VPN servisi üzerinden kullandığınız için gerçek verilerine ulaşabilme imkanını ortadan kaldırarak güvenliğinizi sağlar. Ücretsiz kullanım seçeneği android kullanıcılara 500 MB’lık veri transfer hakkı sunar ve normal internet gezintileri için bu miktar mobil cihazlar için yeterlidir.

Şifreli Veri Transferi

Rocket VPN servisi verilerinizi şifreleyerek kötü amaçlı internet kullanıcılarının erişimini engeller. Wi-Fi kablosuz ağlarda bile kişisel bilgilerinizin erişimini engeller engelli (yasaklı) sitelere giriş iznini kolaylaştırmak için gerekli altyapı desteğini sunar. İnternetinizi hızlandırır ve girdiğiniz sitelerde hızlı gezinti yapmanızı kolaylaştırır. Rocket VPN proxy desteği sunan android kullanıcılarının denemeden geçmemesi gereken araçlar arasında yer alır.

2616 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Shellfire VPN indir Shellfire VPN indir
  İngilizceÜcretsiz62.5 MB
 • Avira Phantom VPN Avira Phantom VPN
  İngilizceÜcretsiz4.67 MB
 • DNS Değiştirme Programı indir DNS Değiştirme Programı indir
  TürkçeÜcretsiz944 KB
 • Psiphon (Android) indir Psiphon (Android) indir
  TürkçeÜcretsiz
 • Champ Man 17 Oyunu Champ Man 17 Oyunu
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz43 MB
 • Hexlock indir Hexlock indir
  İngilizceÜcretsiz
 • Rocket VPN HAKKINDA YORUM YAZIN