Right Click Image Converter

Right Click Image Converter

Versiyon/Sürüm2.2.4
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu1.15 MB
ÜreticiKristanix Software
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.15 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Right Click Image Converter Resim Formatı Dönüştürme Programı

Tek bir tıklamayla bütün resim formatlarını düzenleyebilir, yeni resim formatlarına dönüştürebilir ve resimleri sunduğu farklı seçenekleri sayesinde düzenleyebilirsiniz. Düzenlenen resimlerin yazıcıdan çıktısını almanızı için buton konulmuştur. Resimleri üzerine gelip sağ tıklayıp resimleri istediğiniz gibi düzenlemenize imkan sağlıyor. Resim uzantı değiştirme programıdır.

Right Click Image Converter

Right Click Image Converter

Resim Format Değiştirme programı sevdiğiniz resimleri sağ mouse tuşu ile ayarlayabilir yeni resim formatlarına dönüştürebilirsiniz. Üzerinde değişiklikler yaptığınız resimleri masaüstü resmi yapma gibi bir çok farklı seçenek sunuyor. Right Click Image Converter uygulaması tamamen ücretsiz hizmet veriyor bilgisayarınıza windows uyumlu paketini download edebilirsiniz. Resim Fotoğraf format değiştirme Windows Explorer tarayıcısı ile uyum içerisinde çalışan yazılım bir çok izin verilen formatları simge haline dönüştürüyor.

Right Click Image Converter Desteklediği Formatlar

 • PNG, TGA, WBMP, TIFF, XPM, PBM, PGM
 • BMP, JPEG, GIF, ICO, PNG, TGA, TIFF, WBMP
 • PGM, PPM, RAS, XMB, XPM
 • JPEG, ICON, BMP, PSD, CUT, IFF, PBM, PCX , PPM gibi bir çok resim formatıyla profesyonel bir şekilde çalışma aktivitesi gösteriyor.

Eğer resimlerinizin boyutu çok yüksekse BMP gibi büyük dosya formatlarına sahipse sizler bunu JPG ve PNG gibi küçük resim formatlarına dönüştürebilirsiniz. www.indirson.com ekibi keyifli zamanlar diler. Artık sizlerde resimlerinizi en iyi görünüme sahip olmasını sağlamak istiyorsanız ücretsiz paylaşmış olduğumuz yazılımı indirmeniz. Kolay kullanımı sayesinde her seviyede ki kullanıcının basitçe kullanabileceği yazılımdır.

Right Click Image Converter Programın Kullanım Kurulumu

Birçok kullanıcının beğeniyle kullanıldığı program sayesinde tüm resimleri dilediğiniz formata dönüştürme yaparak resim üzerinizdeki çalışmalarınızı basit yöntemlerle tamamlayabileceksiniz. Download etmeden itibaren tüm kurulum aşamasında izleyeceğiniz adımları aşağıdaki kaliteli video çekiminde izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Programın nasıl kullanıldığı hakkında ufakta olsa ön izlemeler yapılarak daha çabuk kullanım imkanına sahip olabileceksiniz. Tüm kullanıcılara ücretsiz hizmet vermektedir.

Resim Format Değiştirme Ekran Görüntüsü

385 kez indirildi

Benzer Programlar

 • JAlbum JAlbum
  TrÜcretsiz86.12 MB
 • Ulead Photo Express 6 Ulead Photo Express 6
  enDeneme Sürümü191 MB
 • IrfanView IrfanView
  trÜcretsiz1.8 MB
 • ACDSee Pro 10 ACDSee Pro 10
  İngilizceDeneme Sürümü68.8 MB
 • PhotoZoom Professional PhotoZoom Professional
  İngilizceÜcretsiz4.25 MB
 • Right Click Image Converter HAKKINDA YORUM YAZIN