Redie Oyunu indir

Redie Oyunu indir

Versiyon/SürümDemo
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiRückert Broductions
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi31 Ocak 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Redie Aksiyon Steam Oyunu (Windows)

Kapalı mekân içinde olabilecek en aksiyon dolu oyunlardan biri Redie’dir. Adrenalin dolu bu oyunu oynamak oldukça heyecan verici.

Oyun içerik olarak teröristler, düşman askerler ile kahraman arasında geçiyor. Belli bir kurgu ve hikâyesi bulunmayan oyunun temel amacı düşman öldürmek. Yani oyun başarınızla paralel olarak, silah donanımınız oluyor. İlerledikçe daha kuvvetli düşmanlar elde ediyorsunuz. Bunun arkasından düşmanlarınızın bulunduğu mekânları basarak onları yok ediyorsunuz. Bu süreçte oyun elbette oldukça aksiyonlu geçiyor. Çünkü birebir karşılıklı savaş yerine kapalı mekânda olmak oyuncuların heyecanını canlı tutuyor.

Redie Oyunu

Silahlı mücadele oyunlarının en iyileri arasında yerini alan Redie aynı zamanda her yaş grubu için de oynanabilir bir oyundur. Kolay, anlaşılır ve heyecan dolu bu oyunu, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz.

Redie Kuşbakışı Aksiyon Oyunu Redie Oyunda kahramanın eline 13 adet silah veriliyor. Silahlarınızın her biri ayrı özelliklere sahip. Karşılaştığınız düşman askerlerin silahları da aynı şekilde. Bununla beraber oyun programı, içerikte heyecanı canlı tutabilmek amacıyla kahramanın bazı silahlarla aniden ölebilmesini sağlıyor. Yani sadece birkaç kurşunla ölebileceğiniz dakikalar da oluyor. Bu yüzden gizlenmeyi ve bir sonraki adımı iyi düşünerek yapmalısınız.

Redie ve Bilgisayar Hızı

Oyun Programı, bilgisayarınızın hızıyla orantılı olarak çalışır. Aynı şekilde Redie de bilgisayarınızın işletim sistemine bağlıdır. Ancak bu oyun için düşük bir sistem yeterli olacaktır. Tüm tasarım ve yeterliliğine rağmen oldukça düşük işletim şartı arıyor.

88 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Street Fighter 2 Street Fighter 2
  enÜcretsiz
 • Cs 1.6 Counter Strike Online Cs 1.6 Counter Strike Online
  TürkçeÜcretsiz200 MB
 • Facebook Gameroom Facebook Gameroom
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz
 • Mafia 3 Oyunu indir Mafia 3 Oyunu indir
  İngilizceÜcretli
 • First Blood Oyunu indir First Blood Oyunu indir
  TürkçeÜcretsiz
 • Mount and Blade 2: Bannerlord Mount and Blade 2: Bannerlord
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz4 GB
 • Redie Oyunu indir HAKKINDA YORUM YAZIN