Rail Nation

Rail Nation

Versiyon/SürümRail Nation
LisansÜcretsiz
DilTr-En
Dosya Boyutu56.6 MB
ÜreticiTravian Games
İşletim SistemiWindows Xp,Windows 7 ve Tümü
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Ocak 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (56.6 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Online Demiryolu Şirketi Strateji Rail Nation Oyunu

Rail Nation oyunu internet üzerinden online oynanan strateji oyunudur. Oyunda bir demiryolu şirketiniz bulunuyor ve bu şirketin yönetimi tamamen sizlere ait oluyor. Şirketi yönetmek bir hayli zor ve mantıklı hareket etmenizin şirketinize büyük bir fayda sağlayacağını unutulmamalıdır.
 Rail Nation
Grafiklerinin en üst düzeyde 3D grafik modelleriyle oyun bir hayli adını duyurmuş ve en üst sıralarda yerini almayı başarmıştır. Oyunun amacı Trenyolu şirketiniz korumak gelir gider kontrollerini en iyi şekilde takip ederek şirketinizin gelişmesini sağlamaya çalışmalısınız. Bu sayede oyunun keyfini alabilecek oyunda sürekli aktif bir şekilde rol alabileceksiniz. İşinizde hızlı olup şirketi daha hızlı bir şekilde para kazanmasını sağlamak için tren modelleri bulunmaktadır. Demiryolu şirketinizde En hızlı iş yapacak olan trenleri satın alabilmek içinde paraya ihtiyacınız olacaktır. Daha çok para kazanmanın sadece hızlı giden trenle değil çevrenizde bulunan şirketlerle ticaret yaparak ve diğer demiryollarıyla çalışmalar yaparak şirketi daha da büyütebilirsiniz.
Rail Nation Online Strateji oyunu indiren kullanıcılarımız elbette tren severler trenlere zaafı bulunan değerli kullanıcılarımız olacağından hiç şüphemiz yok oyunu severek aktif bir şekilde oynarak zamanınızı en iyi bir şekilde heyecanla harcayabileceksiniz. Rail Nation her zaman daha iyi bir şirket konumuna daha çok para kazanma yollarını arayarak ulaşabileceksiniz. Bu sayede kendinizi başarının zirvesinde bularak oyuna bir hayli daha çok yüklenerek oyunun adeta hastası olabileceksiniz. Online oyun olduğu için internet üzerinden diğer kullanıcılarla aktif bir şekilde boy gösterebilir iletişim halinde olabilirsiniz. Keyifli zamanlar diliyoruz.

Rail Nation

Online Demiryolu Oyunu Ekran Görüntüsü

317 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Mount and Blade 2: Bannerlord Mount and Blade 2: Bannerlord
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz4 GB
 • Sniper Elite 4 Oyunu indir Sniper Elite 4 Oyunu indir
  İngilizceÜcretli
 • For Honor Savaş Oyunu For Honor Savaş Oyunu
  İngilizceÜcretsiz357 MB
 • Spider Man 2 Oyunu Spider Man 2 Oyunu
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz164 MB
 • Crysis 2 Oyunu Crysis 2 Oyunu
  İngilizceÜcretsiz1.57 GB
 • Crysis 2 %100 Türkçe Yama Crysis 2 %100 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz278 MB
 • Rail Nation HAKKINDA YORUM YAZIN