ProShow Producer

ProShow Producer

Versiyon/Sürüm7.0.3514
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu50 MB
ÜreticiPhotodex Corporation
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (50 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Slayt Şovları Hazırlama ve Düzenleme Aracı

Bilgisayar ortamında kaliteli slayt gösterileri hazırlamak isteyen bilgisayar kullanıcılarının tercih edebileceği ideal programlardan birisi olan ProShow Producer ile kısa sürede başarılı slayt gösterileri hazırlama imkanı bulunmaktadır.

Güçlü bir slayt gösterileri düzenleme yazılımı olarak bilinen ve rakiplerinden ayrılan programı yeni başlayan kullanıcılar dahi kısa sürede kavrayabilmektedir. Slayt (sunum) yapma programlarının arasında sadece 3 adım ile müzik, video ve fotoğraf ekleme imkanı veren yazılım bu özelliği ile pek çok kişinin bilgisayarında baş tacı haline gelmiştir.

ProShow Producer Programının Özellikleri

Programda tüm müzik, video ve fotoğraf dosyaları bir slayt haline getirildikten sonra istenilen formatta çıktılarının alınması mümkün olmaktadır.

ProShow Producer Nasıl Kurulur?

Program internet üzerinden indirildikten sonra gerekli yönergeler takip edilmeli ve bilgisayarın boş bir hard diskine kurulumu gerçekleştirilmelidir. Programın kurulumu birkaç dakika içerisinde tamamlanmakta ve kullanıma hazır hale gelmektedir.

ProShow Producer Nasıl Kullanılır?

Müzik, fotoğraf ya da video türünde dosyaların programa eklenebilmesi için ilgili dosyaları yalnızca sürükleyip bırakmak yeterli olmaktadır. Zaman çizelgesinin belirlenmesi esnasında ise dosya tarayıcısı kullanılabilmektedir. ProShow Producer programında resim dosyalarının arasına çok sayıda ve değişik efektler ekleme imkanı mevcuttur.

Dileyen kullanıcılar programda istedikleri resim ve videoları düzenleme olanağına sahiptirler. Hazırlanan slayt gösterilerinin çıktısı alındıktan sonra televizyonda izlenebilmesi mümkündür. Ayrıca slayt gösterileri sosyal medya kanallarında paylaşılabilir, internet sitelerine eklenebilir veya mail olarak farklı kişilere gönderilebilir.

106 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Microsoft Photo Story Microsoft Photo Story
  TürkçeÜcretsiz3 MB
 • Photo Story Photo Story
  TürkçeÜcretsiz3.22 MB
 • Google Duvar Kağıdı indir Google Duvar Kağıdı indir
  TürkçeÜcretsiz13 MB
 • Free DWG Viewer indir Free DWG Viewer indir
  İngilizceÜcretsiz44 MB
 • FastStone Image Viewer indir FastStone Image Viewer indir
  İngilizceÜcretsiz5.5 MB
 • Face on Body Fotomontaj indir Face on Body Fotomontaj indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz2.65 MB
 • ProShow Producer HAKKINDA YORUM YAZIN