Prorat

Prorat

Versiyon/Sürüm1.9 Fix 2
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu3.06MB
ÜreticiProrat
İşletim SistemiWindows Xp,Windows 7 ve Tümü
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Haziran 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.06MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Prorat Uzaktan Masaüstü Kontrol

Probat Pro firmasına ait olan yazılım sizlere sağladığı ücretsiz yazılımı ile bilgisayarları uzaktan yönetebileceksiniz. Eski versiyonlara göre bir çok eksiklikleri gideren firma birçok yenilik ve yepyeni özellikler eklemiştir. Uzaktan Bilgisayar Yöneltme programı hatalar düzeltilmiş kullanıcılarını sıkıntı duyduğu işlevler sona erdirilmiştir.

Prorat

Prorat

Yazılımın ücretsiz hizmet vermesi ve gün geçtikçe yeni sürümlerle gün yüzüne çıkması programın güncelliğini açık net bir şekilde belirtmektedir. İndirdikten sonra rar dosyasın içinde olan dosyaları çıkartma işlemini yaptıktan sonra Prorat.exe dosyasını çalıştırın karşınıza çıkan ekrandan dil seçimini yapıp isteğe göre dil seçim işlemini gerçekleştirin. Server oluşturma işlemleri de gerçekleştirdikten sonra program bir nevi hali hazır kullanım için sizleri bekliyor olacaktır.

Prorat  son sürümünü bilgisayarınıza indirip yüklediğinizde önceden kullanan kullanıcılarımız bilir Klavye ışıkları eksiği ve ekran görüntüsünde menülerde yenileme çalışmaları yapılmıştır. Www.indirson.com ekibi değerli kullanıcılarımıza güzel dakikalar diler.

Bilgisayar masa üstü ekranını en iyi şekilde düzenlemenizi sağlayan program sayesinde uzaktan bağlantılar gerçekleştirip yönetim işlemini karşıdaki kullanıcının izni dahilinde bilgisayarın kontrol hakimiyetini sağlayabileceksiniz.

Dikkat: Programın şifresini belirtelim “pro” durrr.

454 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Everyone Piano Everyone Piano
  İngilizceÜcretsiz5 MB
 • Wifi History View Wifi History View
  İngilizceÜcretsiz68.77 KB
 • NxFilter NxFilter
  İngilizceÜcretsiz13.61 MB
 • Adobe Flash Player Adobe Flash Player
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz1.19 MB
 • Site Engelle Site Engelle
  trÜcretsiz701.486 KB
 • Teleport Pro Teleport Pro
  enDeneme Sürümü658 KB
 • Prorat HAKKINDA YORUM YAZIN