Prorat

Prorat

Versiyon/Sürüm1.9 Fix 2
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu3.06MB
ÜreticiProrat
İşletim SistemiWindows Xp,Windows 7 ve Tümü
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.06MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Prorat Uzaktan Masaüstü Kontrol

Probat Pro firmasına ait olan yazılım sizlere sağladığı ücretsiz yazılımı ile bilgisayarları uzaktan yönetebileceksiniz. Eski versiyonlara göre bir çok eksiklikleri gideren firma birçok yenilik ve yepyeni özellikler eklemiştir. Uzaktan Bilgisayar Yöneltme programı hatalar düzeltilmiş kullanıcılarını sıkıntı duyduğu işlevler sona erdirilmiştir.

Prorat

Prorat

Yazılımın ücretsiz hizmet vermesi ve gün geçtikçe yeni sürümlerle gün yüzüne çıkması programın güncelliğini açık net bir şekilde belirtmektedir. İndirdikten sonra rar dosyasın içinde olan dosyaları çıkartma işlemini yaptıktan sonra Prorat.exe dosyasını çalıştırın karşınıza çıkan ekrandan dil seçimini yapıp isteğe göre dil seçim işlemini gerçekleştirin. Server oluşturma işlemleri de gerçekleştirdikten sonra program bir nevi hali hazır kullanım için sizleri bekliyor olacaktır.

Prorat  son sürümünü bilgisayarınıza indirip yüklediğinizde önceden kullanan kullanıcılarımız bilir Klavye ışıkları eksiği ve ekran görüntüsünde menülerde yenileme çalışmaları yapılmıştır. Www.indirson.com ekibi değerli kullanıcılarımıza güzel dakikalar diler.

Bilgisayar masa üstü ekranını en iyi şekilde düzenlemenizi sağlayan program sayesinde uzaktan bağlantılar gerçekleştirip yönetim işlemini karşıdaki kullanıcının izni dahilinde bilgisayarın kontrol hakimiyetini sağlayabileceksiniz.

Dikkat: Programın şifresini belirtelim “pro” durrr.

299 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Everyone Piano Everyone Piano
  İngilizceÜcretsiz5 MB
 • Wifi History View Wifi History View
  İngilizceÜcretsiz68.77 KB
 • NxFilter NxFilter
  İngilizceÜcretsiz13.61 MB
 • Alpemix Uzaktan Yardım Alpemix Uzaktan Yardım
  trÜcretsiz1.63MB
 • FileZilla FileZilla
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz5.77 MB
 • Adobe Flash Player Adobe Flash Player
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz1.19 MB
 • Prorat HAKKINDA YORUM YAZIN