OSYM Android

OSYM Android

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.4 MB
ÜreticiÖSYM
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet
Eklenme Tarihi10 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.4 MB)
50 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

OSYM Android Sınav Tarihleri ve Sonuçları Öğrenme Uygulaması

Önceden sadece bilgisayarınızla siteye girip sınav tarihleri ve sonuçları hakkında bilgi sahibi olurken şimdi android mobil cihazlarınızda ve tabletleriniz vasıtasıyla ücretsiz Türkçe sürümüyle tüm sınavları takip ederek bilgi sahibi olup cebinizden kolayca takip edebileceksiniz. OSYM Android ile sınav sonuçlarına, başvuru ve sınav tarihlerini uygulama sayesinde erişebileceksiniz.

Osym mobil1

Milli eğitim bakanlığının resmi internet sitesine artık akıllı dokunmatik cihazlarınız ile ÖSYM Mobil Android uygulamasıyla takibinizi kolaylaştırabilirsiniz. Uygulama sayesinde ÖSYM’nin hazırlamış olduğu tüm sınavlara ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Web sitesine bilgisayar ile bağlanmak yerine nerde olursanız olun internet bağlantınız sayesinde gerekli istediğiniz bilgiye erişin.

Mobil Uygulamanın Sunduğu Hizmet Nelerdir?

Bazen aşırı yüklenmeden dolayı web sitesinin kilitlenmesi yada donmasından kaynaklanan sorunları bir nevi azaltacak OSYM (T.C Ölçme, Seçme ve Yerleştirme merkezi) mobil uygulaması sayesinde daha hızlı biçimde işlemlerimizi kolaylaştırıp daha hızlı işlev sağlayabileceğiz. Sınav Takip Uygulaması güvenlik düzeyide web sitesi gibi yüksek derecede olup tüm öğrencilerin faydalanması için hazırlanmıştır. Uygulama ile şu sınavlar hakkında gerekli bilgiye ulaşabileceksiniz. LYS, DGS, ALS, ALES, KPSS, JANDARMA, YDS,OSS, UDS, TUS ve OSYS sınavlarına ilişki bilgiye ulaşın.

Kolay Kullanım Ara Yüz Teması

Oldukça sadece bir tema ile hazırlanmış tüm kullanıcıların kolay bir şekilde kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Tek eksiği sosyal paylaşım için gerekli butonların olmaması paylaşımda bulunmanızı önlemektedir. Sonuçları arkadaşlarınızla paylaşma durumu söz konusu değildir.

Ekran Görüntüsü

50 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Prisma Prisma
  İngilizceÜcretsiz130 MB
 • DiskDigger Android DiskDigger Android
  İngilizceÜcretsiz1 MB
 • MoboPlayer indir MoboPlayer indir
  İngilizceÜcretsiz14 MB
 • Android Uygulama Kilidi indir Android Uygulama Kilidi indir
  TürkçeÜcretsiz413 KB
 • Place My Face Fotomontaj Place My Face Fotomontaj
  İngilizceÜcretsiz5.7 MB
 • DynEd Yabancı Dil Çeviri DynEd Yabancı Dil Çeviri
  İngilizceÜcretsiz12 MB
 • OSYM Android HAKKINDA YORUM YAZIN