OpenVPN indir

OpenVPN indir

Versiyon/Sürüm2.3.13
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.77 MB
ÜreticiOpenVPN Technologies Inc
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi23 Nisan 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.77 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

OpenVPN Engelli Sayfalara Giriş

OpenVPN internet güvenliğini, kimlik bilgilerini, gizlilik korumak için ve engellenen web sitelerine girmek için kullanılan programdır. Ülkemizde bazı internet sayfalarının engelli olması sebebiyle kullanılan yasağı ortadan kaldıran ücretsiz yazılımdır.

Sitelere Giriş VPN Servisi

OpenVPN Yasaklı Sitelere Giriş Programı OpenVPN SSL hizmetiyle etkili güvenlik servisi ve konfigürasyon desteği bulunuyor. Gelişmiş seçenekleriyle uzaktan erişim, kablosuz ağ güvenliği, siteler arası güvenliği, şirket sevisyesinde yük dengeleyici ve diğer gelişmiş seçenekleriyle tam donanımlı VPN servisidir.

Şifreleme Desteği ve Kolay Kullanımı

OpenSSL kütüphanesinde bulunan veriler üzerinden şifreleme yaparak izin ve sertifika özelliklerini kullanma imkanı sunar. Bunun yanı sıra güvenmediğiniz sitelerde gezerken sizi takip etmek isteyen kullanıcılar için gerçek IP adresiniz gizler ve farklı bir ülkenin IP adresiyle giriş yapma şansı verir. OpenVPN Engellenen sitelere giriş için kolay kullanım ara yüz ekranı ve gelişmiş Web araçlarıyla yüksek donanımlı VPN servis görevini tam manasıyla gerçekleştirir.

Program üzerinde yer alan araçlar içerisinde statikk anahtar ve TLS tabanlı dinamik anahtar değişimlerini kullanabilirsiniz. Eğer ilk defa VPN servisi olan OpenVPN programını kullanıyorsanız karmakarışık ayarlara girmeden direk olarak özelliğini ve güvenlik ayarlarını kullanabilirsiniz. Vpn programları arasında tercih edebileceğiniz Zenmate deneyebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

 

1225 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Yoga VPN Yoga VPN
  İngilizceÜcretsiz
 • Pure VPN indir Pure VPN indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz6.8 MB
 • Hola Ücretsiz VPN Hola Ücretsiz VPN
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz11.0 MB
 • SuperVPN SuperVPN
  İngilizceÜcretsiz
 • Opera VPN Opera VPN
  İngilizceÜcretsiz40.5 MB
 • Psiphon Psiphon
  İngilizceÜcretsiz5.0 MB
 • OpenVPN indir HAKKINDA YORUM YAZIN