Open Freely

Open Freely

Versiyon/Sürüm2.0.1.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu29.9 MB
Üretici Open Freely
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (29.9 MB)
212 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Open Freely Dosya Formatları Açma Programı

Yazılım her türlü dosya formatını açmanızı sağlayarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde halletmenizi sağlıyor. Open Freely (Dosya Açma Programı) ile farklı dosya uzantıları için birden fazla program kullanmaktansa tek bir format uzantılarını açabilcek programla çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Open Freely

Kullanışlı yapısı sayesinde birbirinden farklı özelliklere sahip olan dosya formatlarını kolay ve ücretsiz bir şekilde açıyor. Her bilgisayarda olması gerektiğini düşündüğümüz programlar arasında yer alıyor. Open Freely yazılımının desteklediği dosya formatlarını tüm ayrıntısına gelene kadar sayacak olursak.

Windows işletim sistemi Dosya Formatı: SCR, CPL, OCX, DLL, BPL ve EXE uzantısını destekliyor.

Microsoft Office Dosya Formatları: PPS, MSG, EML, DOC, DOCX, XLS, XLSX, VCF, DOT, DOTX CSV, PPT ve PPTX office uzantılarını destekliyor.

Resim Dosyası Formatları: GIF, BMP, TIFF, TIF,CRW, DNG, ERF, MEF, MRW, NEF, ORF, PEF,SVG, JPEG, JPG, PNG,RAF, RAW, SR2, X3F, ICO, PSD, DLL, BPL, SCR, CPL ve OCX resim dosyalarını kolay bir şekilde açmanızı sağlıyor.

Kodlama Sistemi Dosya formatları: JAVA, JS, PHP, SQL JSP, JSP, VB, C,ASPX, KML CS,CSS ve ASP profesyonel kodlama dillerini otomatik bir şekilde açmanızı sağlıyor.

Video Dosyası Formatları:MP4, MP3, MID, WAV, MKV, OGG, SWF,FLV, MPG, MPEG, MOV, WMV, AVI,3GP, FLAC ve WMA video medya uzantılarını açıyor.

Arşivleme Programları Dosya Formatları: TGZ, JAR, DEB, XPI, TORRENT,7z, ZIP, RAR, GZ ve  TAR gibi profesyonel arşivleme dosyalarını sorunsuzca açıyor.

Döküman Dosya Format Uzantıları: INI, REG, QIF, ICA, SRT, PAGES, XPS,WPS, TXT, BAT,WPD, XML, RESX,CFG, LOG,PDF, RTF ve ODT dosyalarını destekliyor.

Değerli kullanıcılarımız gördüğünüz üzere bir çok dosya formatını kolay bir şekilde destekleyip açmanızı sağlıyor. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarına iyi günler diler.

Ücretsiz Dosya Açma Programı Kurulum Görüntüsü

Open Freely indir Open Freely resim

212 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Personal Backup indir Personal Backup indir
  İngilizce-AlmancaÜcretsiz15 MB
 • NTLite Dosya Yöneticisi NTLite Dosya Yöneticisi
  İngilizceÜcretsiz8.25 MB
 • Smart Defrag Türkçe Smart Defrag Türkçe
  TürkçeÜcretsiz10.87 MB
 • BurnAware Professional BurnAware Professional
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz8.89 MB
 • Wise Force Deleter Wise Force Deleter
  İngilizceÜcretsiz1.42 MB
 • EZ CD Audio Converter EZ CD Audio Converter
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz22.74 MB
 • Open Freely HAKKINDA YORUM YAZIN