Open Broadcaster Software

Open Broadcaster Software

Versiyon/Sürüm0.625B
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9 MB
ÜreticiOpenBroadcasterSoftware
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (9 MB)
66 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Medya Dosyası Paylaşma ve Düzenleme Programı

Bilgisayar kullanıcılarının streaming konusunda yardımcı olarak internet üzerinden ücretsiz medya dosyası yayınlama programıdır. Açık kayna kodlu çalışma sağlayan stream yazılımı ile video kaydedebilir ve canlı yayın yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Canlı Yayın Programı!

İnternet üzerinden Medya Dosyası Paylaşma Programı Open Broadcaster Software indirip tüm multimedya dosyalarınızı kolaylıkla yayınlama izni verir. YouTube, DailyMotion, CashPlay, iNSTAGIB.tv, CyberGame, Twitch ve Hitbox gibi popüler video sitelerinden canlı yayın videoları yayınlayabilirsiniz. Video görüntülerinize metin yazıları, oyun ve webcam görüntüleri ekleyebilirsiniz. Bilgisayarınızda yüklü bulunan herhangi bir uygulamayı kaydedip yayınlama özelliğide yer almaktadır.

Oyun Videoları Yayınlayın

Open Broadcaster Software programı sunduğu farklı özellikleri sayesinde birçok video yayını kolaylıkla paylaşabileceksiniz. Oyun videolarında geçemediğiniz oyun bölümleri hakkında kısa videolar hazırlayarak diğer kullanıcılar arasında paylaşabilirsiniz. Ön izleme modu ile videolar üzerinde küçük ayarlamalar gerçekleştirip videoların en kaliteli görünümlere sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaliteli Video Çözünürlüğü

Video çözünürlüğü en kaliteli görünümü için ayarlamak için farklı kodlama seçenekleri bulunmaktadır.  Yayın yapma programı Open Broadcaster Software videoları yayınlama yaparken yayın yapacağınız monitörü seçebilme ve yayın hızını seçebiliyoruz. Sesin daha güçlü ve gerçekci kalitede anlaşılır biçimde çıkabilmesi için mikrofon ayarlarını yapabilir kısayol tuşlarını kendi isteğinize göre belirleyebilirsiniz. Türkçe dil desteği ile daha kolay kullanım fırsatı sunan programı internet üzerinden medya dosyası paylaşacak kullanıcılar için alternatif programdır.

Programın Ekran Görüntüsü

66 kez indirildi

Benzer Programlar

 • TC Kimlik No Adres Bulma TC Kimlik No Adres Bulma
  TürkçeÜcretsiz584 KB
 • SuperCopier SuperCopier
  TürkçeÜcretsiz5.15 MB
 • Ezan Okuma Programı Ezan Okuma Programı
  TürkçeÜcretsiz8.71 MB
 • SuperRam SuperRam
  enDeneme Sürümü5.57MB
 • Device Doctor Device Doctor
  İngilizceÜcretsiz8.85 MB
 • Windows 8 Product Key Viewer Windows 8 Product Key Viewer
  enÜcretsiz5.46 MB
 • Open Broadcaster Software HAKKINDA YORUM YAZIN