Norton Internet Security 2017

Norton Internet Security 2017

Versiyon/Sürüm2017
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu79.90 MB
ÜreticiSymantec Corp.
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Şubat 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (79.90 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

İnternet Güvenliğini Sağlamaya Yarayan Antivirüs

İnternet üzerinden gelebilecek her türlü kötü yazılımları engelleyerek bilgisayarımızın daha güzel bir şekilde çalışmasını sağlar. Çevirimiçi her türlü tehtitlere karşı koruma altına alır bilgisayarınızın güvenli düzeyini en üst seviyelere çıkarmayı sağlar. Norton Internet Security Antivirüs Güvenlik 2017 programı ile bilgisayarınızda bulunan bütün dosyalarınız güven içerisinde kalacaktır.

Norton Internet Security 20.2.0.19 son sürüm indir

Norton Internet Security

Trojan, worm ve spyware gibi tehtit unsuru içeren büyük virüslere karşı sizlerin bilgisayarını koruyarak her zaman sağlıklı hareket edebilmenizi sağlamaktadır. Tehtit unsuru içeren ve bilgisayarımıza zarar veren casus yazılımları truva atlarını her daim önler. Web sitelerinde gezinirken virüslü siteleri sizlere belirterek bilgi sahibi olmanızı sağlar ve sizleri virüslü içeriklerden uzak tutar. Kötü niyetli kimlik hırsızlarıyla da en iyi şekilde başa çıkabilen yazılımı kesinlikle sayfamızdan ücretsiz indirin.

Sizlerde bilgisayarlarınıza eğer Norton Internet Security antivirüs yazılımını kurduysanız artık gönül rahatlığı ile sorunsuz bir şekilde internette gezinme işlemini yapabilirsiniz. Phishing adıyla adlandırılan internet sitelerinde kötü içerikli yazılımlara karşı tuzaklarına düşmeden adımlar atmayı ve güvenlik önlemi her zaman en üst seviyede olacak biçimde sizleri yönlendirmeyi başarır. Bunu yaparken bilgisayarınızın sistemini asla zor duruma düşürmez ve gayet hızlı sağlıklı eskisi gibi çalışmanızı sağlayabilmektedir.

Norton Internet Security 2017 PC’de her zaman arka planda çalışarak gelebilecek kötü virüslere karşı hali hazırda hazırda bekler. GÜvenlik ayarlarını istediğinize göre ayarlabilmenize olanak sağlar. İster eviniz de olun istersenizde iş yeriniz de olun her nerde olursanız olun yazılım sizin bilgisayarınızın güvenliği en iyi şekilde sağlar.

Bilgisayarınıza takılan flashlar’da ki veya cd’lerde ki virüsleri tarayarak temiz mi değil mi kontrol eder ve virüs varsa tek tek silip temiz hale getirir. Bunu yaparken ne sizi nede bilgisayarınızın donanımını yormaz www.indirson.com ekibi sizlere keyifli dakikalar diler. Ekibimize her türlü soru ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bilgisayarınızı yapışkan internet reklam virüslerinden en iyi şekilde korunmanız içi mutlaka kurup virüs taraması yaptırın.

Antivirüs Güvenlik programı Ekran Görüntüsü

345 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Adguard indir Adguard indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz169 MB
 • Real Hide IP Real Hide IP
  İngilizceDeneme Sürümü5 MB
 • TunnelBear indir TunnelBear indir
  İngilizceÜcretsiz11 MB
 • Vivaldi İnternet Tarayıcısı Vivaldi İnternet Tarayıcısı
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz37.09 MB
 • Comodo Firewal Comodo Firewal
  TürkçeÜcretsiz221.97 MB
 • httpres (Windows) httpres (Windows)
  İngilizceÜcretsiz1.77 MB
 • Norton Internet Security 2017 HAKKINDA YORUM YAZIN