Netflix HD Film İzle

Netflix HD Film İzle

Versiyon/Sürüm8.19.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu57 MB
ÜreticiNetflix, Inc.
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS) iOS 8.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (57 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

En yeni ve en popüler film, dizi ve sinemaları HD izlemenizi sağlayan iOS ve Mac işletim sistemleriyle uyumlu çalışan film ve dizi izleme platformudur. iPhone ve iPad cihazınızda kullanabileceğiniz iş, okul ve diğer aktivitelerden sonra izleme istediğiniz tüm film ve dizileri HD izleme fırsatı sunuyor.

Dizi ve Film Tutkunlarına Netflix

Netflix iPhone ve iPad Film ve Dizi izleme Uygulaması Netflix film tutkunları için tasarlanmış mobil iOS sistemlerde ücretsiz kullanım için kaliteli binlerce filmi sizlerle paylaşıyor. Aynı anda kaliteli HD sinema filmlerinden ve dizilerden oluşan arşivini kullanarak dilediğiniz filmi izleme şansına sahipsiniz. İzlemek istediğiniz filmleri aratarak tüm sezon ve bölümlerine ulaşabilirsiniz.

Netflix Film İzleme Paket ve Fiyatları

Böylesine güzel bir uygulamadan tamamen ücretsiz kullanmanız tabiki mümkün bulunmuyor. Eğer mobil internet hızınız düşükse ve yeterince hızlı olmadığı için HD ve UltraHD kalitesinde filmleri izlemek istiyorsanız 15.99 TL gibi düşük bir fiyata HD paketi satın alabilirsiniz. Eğer gerçekten film tutkunu ve kalite benim için çok önem arz ediyor diyorsanız UltraHD kalitede film izleme paketini 39.99 TL’ye premium paketini satın almanız gerekiyor.

Önemli Not: Netflix dizileri ve paket fiyatlarının bu kadar yüksek olmasının sebebi iOS mobil uygulamanın euro para cinsinden hesap yapmasından dolayıdır. Tıpkı spotify ve Apple music gibi yurt dışı ve yurt içinde aynı fiyat uygulanmaktadır.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

142 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Whatscope Whatsapp indir Whatscope Whatsapp indir
  TürkçeÜcretsiz17 MB
 • SAMSUNG Kies SAMSUNG Kies
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz40 MB
 • LeadTime indir LeadTime indir
  İngilizceÜcretsiz57 MB
 • Giphy Cam indir Giphy Cam indir
  İngilizceÜcretsiz157 MB
 • Google Trips indir Google Trips indir
  İngilizceÜcretsiz10 MB
 • Dropbox Paper indir Dropbox Paper indir
  İngilizceÜcretsiz57 MB
 • Netflix HD Film İzle HAKKINDA YORUM YAZIN