Netfilix Windows Phone

Netfilix Windows Phone

Versiyon/SürümWindows Phone
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu1.1 MB
ÜreticiNetflix, Inc.
İşletim SistemiWindows Phone 8 ve üzeri sürümler
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.1 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Netfilix Windows Phone Popüler Film ve Dizi izleme Uygulaması

En popüler milyonlarca sinema filmlerini ve dizileri kullanıcı hesabı oluşturarak tüm cihazlarımızda ve windows sistemleri üzerinden kolaylık erişip izleyebileceksiniz. Netfilix Windows Phone programının içeriğinde en çok hite sahip filmleri bulunduran uygulamadan film tutkunları ücretsiz faydalanabileceklerdir. Windows phone uygulaması piyasaya yeni sürüldüğünden dolayı Türkçe olarak değil Türkçe altyazılı olarak hizmet vermektedir.

netflix3

Hangi Cihazlarda Kullanılır

Film izleme Uygulaması tüm Dünya üzerinde bulunan kullanıcılar hitap eden yazılım her yaştaki kesime hitap eden kategorileri yer almaktadır. Zamanla geliştirilip birçok dilde hizmet vermesi beklenen Netflix uygulaması yeni olduğu için az dilde filmlerin ve dizilerin azlığından yakınılabilir. Diğer platformlardan ayıran bir diğer özelliğine değinecek olduğumuzda uygulamayı tüm cihazlarda kullanabilecek olmanız bir avantaj konumundadır.

Paket Seçenekleri Nelerdir Nasıldır?

Microsoft hazırladığı programda paket seçeneklerinden ister standart veya Premium bir üyelik satın alıp bilgisayardan, mobil akıllı dokunmatik cihazlardan, televizyon ekranlarından veya oyun konsolları aracılığıyla tüm içeriklerden faydalanma imkanı bulabilirsiniz.

Kaldığınız Yerden Devam Etme Özelliği

Netflix phone film dizi seyretme uygulamasında ayrıyeten çok önemli bir işinizin çıktığı vakit yarım bıraktığınız film ve dizilerde kaldığınız yerden devam ederek görüntüyü izleme fırsatı bulabileceksiniz. Evrensel şekilde hitap edecek şekilde hazırlanan içeriğinden abonelik sistemiyle hizmet vermektedir.

Biraz daha detaya indiğimizde programı mobil cihazlarınıza indirdiğiniz zaman bilgisayarınıza indirmiş olabiliyor bu sayede istediğiniz teknolojik görüntü desteği bulunan cihazlarda izleme hakkı tanıyor. 3 farklı kullanıcı abonelik hesabı sunan ama ilk 1 ayı tamamen ücretsiz kullanma izni tanıyan Netflix uygulamasından tüm kullanıcılar faydalanabiliyor.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

132 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Whatscope Whatsapp indir Whatscope Whatsapp indir
  TürkçeÜcretsiz17 MB
 • ARC Welder indir ARC Welder indir
  İngilizceÜcretsiz12.87 MB
 • SAMSUNG Kies SAMSUNG Kies
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz40 MB
 • Zombie Farmer indir Zombie Farmer indir
  İngilizceÜcretsiz
 • outbreakout Zombi Oyunu outbreakout Zombi Oyunu
  İngilizceÜcretsiz11 MB
 • SnapFake SnapFake
  TürkçeÜcretsiz17 MB
 • Netfilix Windows Phone HAKKINDA YORUM YAZIN