Namaz Vakti

Namaz Vakti

Versiyon/Sürüm2.8.7
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu2.5MB
ÜreticiNamaz Vakti
İşletim SistemiWinXP/Win2000
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.5MB)
669 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Namaz Vakti programı ezan okur

Eğer sizlerde namazlarınızın vakitlerini kaçırmamak istiyorsanız tam siz değerli kardeşlerimize göre bir program olduğu söylemeliyiz. Ezan vakitlerin ezanınızı okuyarak sizlerin bilgi ezandan anında haberdar olmanızı sağlar. Sadece Türkiye zamanlı olmayan Diyanet vakfı tarafından düzenlenen takvimi sizlere belirtir. Yani tüm dünya ülkelerinin ezan vakitlerini bildirerek gurbette kalan vatandaşlarımızı da ezan vakitlerinden bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır.

Namaz Vakti 2.8.7 son sürüm

Namaz Vakti

Namaz vakti Ezan Okuma programı  sizlerin namazlarını sorunsuz bir şekilde zamanında takip etmenizi sağlayacaktır. Mesela öğle namazı okundu vaktin ne zaman çıkacağını geri sayım ile sizlere bildirerek güzel bir şekilde haberdar olmanızı sağlamaktadır. Ezanın okunduğunu bildirmesini istiyosanız masaüstünde gözükecek olan bilgi çubuğuyla sizlerin haberdar olması sağlanmaktadır.

Ayrıca namaz ne zaman okunacaksa veya ne zaman kılmak istiyosanız hatırlatma saatini ayarlayarak sizleri haberdar edebilirler. Namaz Vakti Ezan okuma programı her vakit için farklı ezan okuyan hocalarımızı seçebilme özgürlüğü de sağlayan namaz vakti programı eşsiz özelliklere sahiptir. Sizlerde eğer namazımı kaçırmayım hemen haberim olsun veya hatırlatsın diyorsanız kolaylık sağlayan bu paketi anında bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.www.indirson.com ailesi sizlere keyifli dakikalar dilemektedir.

Namaz Vakti Ekran Görüntüsü

669 kez indirildi

Benzer Programlar

 • TC Kimlik No Adres Bulma TC Kimlik No Adres Bulma
  TürkçeÜcretsiz584 KB
 • SuperCopier SuperCopier
  TürkçeÜcretsiz5.15 MB
 • Ezan Okuma Programı Ezan Okuma Programı
  TürkçeÜcretsiz8.71 MB
 • Open Broadcaster Software Open Broadcaster Software
  TürkçeÜcretsiz9 MB
 • SuperRam SuperRam
  enDeneme Sürümü5.57MB
 • Device Doctor Device Doctor
  İngilizceÜcretsiz8.85 MB
 • Namaz Vakti HAKKINDA YORUM YAZIN