Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials

Versiyon/Sürüm4.3.216.0
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu10.7 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (10.7 MB)
127 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Ücretsiz AntiVirüs Güvenlik Programı

Bilgisayar sistemimizi casus yazılımlardan,virüslerden,trojan,spyware,truva atı,antivirüs ve küçük büyük demeden her türlü tehtit unsuru meydana getirebilecek yazılımlardan bizleri eş zamanlı olarak koruyor. Her daim güncelliğini koruyan paket son sürümü ile en iyi hizmeti veriyor.

Microsoft Security Essentials

Microsoft firmasının geliştirdiği antivirüs uygulaması tamamen ücretsiz piyasaya sürülmüştür. Günümüz teknolojisine ayak uydurmayı bilmiş profesyonel bir çalışma aktivitesi gösteren Microsoft Security Essentials programı bizlere en iyi güvenlik hizmetini sağlıyor. Sistemin arka planında her daim sessizce çalışarak sistemin güvenliğini en iyi konum için ayarlıyor. Bilgisayarımıza tehtit oluşturabilecek unsurları bulup sistemden temizliyor.

Antivirüs Programının gelişmiş sistemi sayesinde bilgisayarın performansını en iyi konum için ayarlıyor. Bilgisayarı virüslerden arındırarak bilgisayarın ömrünü gösterdiği perfonmans düzeyini daha üst seviyeye çıkarıyor. Microsoft Security Essentials internette rahat rahat gezinebilmemiz için internet güvenlik koruma özelliği ile kullanıcı bilgilerimizi güvenli bir şekilde koruyor. İnternette bulundurduğumuz verilerinde korumasını en iyi şekilde üstleniyor.

Not:Yazılım windows işletim sistemlerinde bulunan windows vista ve windows 7 ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Windows programları arasında en iyi programlar arasında yerini almayı başarmıştır.

Microsoft şirketinin en iyi Windows işletim sistemi uyumlu güvenlik koruma programı olarak hizmet veren program sayesinde sistemde bulunan tüm zararlı içerikleri silerek etkili koruma aktivitesi gerçekleştirmektedir. Ücretsiz ve sınırsız kullanım hizmeti sayesinde tüm kullanıcılar faydalanabilecekler. Programın içeriği hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için ekran resimlerini ön izleme yaparak ön bilgi edinebilirsiniz.

Microsoft Security Essentials Programı Ekran Görüntüsü

127 kez indirildi

Benzer Programlar

 • ESET Online Scanner Türkçe ESET Online Scanner Türkçe
  TürkçeÜcretsiz2.7 MB
 • Malwarebytes Malwarebytes
  İngilizceÜcretsiz1.57 MB
 • ESET Smart Security ESET Smart Security
  TürkçeÜcretsiz90.9 MB
 • USB Secure Active USB Secure Active
  TürkçeÜcretsiz7.5 MB
 • BitDefender Antivirus Plus BitDefender Antivirus Plus
  Türkçe-ingilizceÜcretsiz50.16 MB
 • Panda Cloud Cleaner Panda Cloud Cleaner
  ingilizceÜcretsiz34.17 MB
 • Microsoft Security Essentials HAKKINDA YORUM YAZIN