Microsoft Office 2010

Microsoft Office 2010

Versiyon/Sürüm14.0.4760.1000
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu586 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Mayıs 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (586 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Microsoft Ofis Yazılımı 2010 Sürümü

Microsoft  İş dünyasında en çok kullanılan yazılımlarından birisi olan Microsoft Office programını daha basit  hızlı anlaşılır kolay bir şekilde kullanılmasını amaçlamış ve bu hedefinde başarı sağlamıştır  İş yaşamanında kullanıcılarına daha basit kolay bir sürümünü  sunmuş pratik bir yaşam felsefesini sağlamayı amaçlamıştır ve bu amacında a Microsoft Office programı ile ulaşmıştır.

Microsoft Office

Microsoft Office 2010

Microsoft bu amaç ve hedeflerinde en büyük başarısını yeni nesile ayak uydurarak akıllı telefonlarda  bilgisayar ve tabletlerde  uyum içinde çalışmasıyla birbirleri arasında uyumu bir iletişimi sağlaması ile bunu başarmış bir yazılım olarak bizlerin kullanımına sunmuştur. Microsoft Office programı uyumlu bir seknorize özelliği ile hangi ortamda yazıarınızı yazarsanız yazın bu  bilgilerinizi en güvenilir şekilde farklı ortamlarda  sizlerin ulaşmasını sağlamıştır.

Microsoft Ofis Önemli Uyarı

Microsoft Ofisin bu deneme sürümünde sizlere özel bir anahtar ile indirmenizi sağlamaktadır. Microsoft’un güvenli sayfasına yönlendirilek indireceğiniz programda Microsoft live kullanıcı adı ve şifresiyle yan buna sizlerin vazgeçilmez kullandığı programlar arasında olmuş olan Msn kullanıcı adı ve şifresi de diyebileceğimiz bilgileri kullanarak  indirme işlemini tamamlamaktasınız.

Microsoft Ofi 2010  programı bizler için vazgeçilmez  bir nimet olarak devam etmekte Microsoft şirketinden yeni çıkartacagı sürümünde  çok daha farklı insanların işleini daha çok pratikleştirecek sunumlar yapmasını beklemekteyiz. indirson ekibi olarak sizlerle bu güzel programı paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Microsoft Office Ekran Görüntüsü

 

940 kez indirildi

Benzer Programlar

 • SAMSUNG Kies SAMSUNG Kies
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz40 MB
 • Windows 10 indir Windows 10 indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz20 MB
 • Fake Voice Ses Değiştirici Fake Voice Ses Değiştirici
  İngilizceÜcretsiz7 MB
 • EMDB Film indirme Programı EMDB Film indirme Programı
  İngilizceÜcretsiz3 MB
 • Windows 7 (ISO) Kurulum Windows 7 (ISO) Kurulum
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz
 • Program Engelleyici Programı Program Engelleyici Programı
  TürkçeÜcretsiz19 MB
 • Microsoft Office 2010 HAKKINDA YORUM YAZIN