Microsoft Office 2010

Microsoft Office 2010

Versiyon/Sürüm14.0.4760.1000
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu586 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (586 MB)
788 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Microsoft Ofis Yazılımı 2010 Sürümü

Microsoft  İş dünyasında en çok kullanılan yazılımlarından birisi olan Microsoft Office programını daha basit  hızlı anlaşılır kolay bir şekilde kullanılmasını amaçlamış ve bu hedefinde başarı sağlamıştır  İş yaşamanında kullanıcılarına daha basit kolay bir sürümünü  sunmuş pratik bir yaşam felsefesini sağlamayı amaçlamıştır ve bu amacında a Microsoft Office programı ile ulaşmıştır.

Microsoft Office

Microsoft Office 2010

Microsoft bu amaç ve hedeflerinde en büyük başarısını yeni nesile ayak uydurarak akıllı telefonlarda  bilgisayar ve tabletlerde  uyum içinde çalışmasıyla birbirleri arasında uyumu bir iletişimi sağlaması ile bunu başarmış bir yazılım olarak bizlerin kullanımına sunmuştur. Microsoft Office programı uyumlu bir seknorize özelliği ile hangi ortamda yazıarınızı yazarsanız yazın bu  bilgilerinizi en güvenilir şekilde farklı ortamlarda  sizlerin ulaşmasını sağlamıştır.

Microsoft Ofis Önemli Uyarı

Microsoft Ofisin bu deneme sürümünde sizlere özel bir anahtar ile indirmenizi sağlamaktadır. Microsoft’un güvenli sayfasına yönlendirilek indireceğiniz programda Microsoft live kullanıcı adı ve şifresiyle yan buna sizlerin vazgeçilmez kullandığı programlar arasında olmuş olan Msn kullanıcı adı ve şifresi de diyebileceğimiz bilgileri kullanarak  indirme işlemini tamamlamaktasınız.

Microsoft Ofi 2010  programı bizler için vazgeçilmez  bir nimet olarak devam etmekte Microsoft şirketinden yeni çıkartacagı sürümünde  çok daha farklı insanların işleini daha çok pratikleştirecek sunumlar yapmasını beklemekteyiz. indirson ekibi olarak sizlerle bu güzel programı paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Microsoft Office Ekran Görüntüsü

 

788 kez indirildi

Benzer Programlar

 • İngilizceDeneme Sürümü
 • VPN Unlimited indir VPN Unlimited indir
  İngilizceÜcretsiz24 MB
 • FastStone Image Viewer indir FastStone Image Viewer indir
  İngilizceÜcretsiz5.5 MB
 • MorphVOX Pro indir MorphVOX Pro indir
  İngilizceÜcretsiz5.1 MB
 • mHotSpot Pc Wi-Fi Dağıtıcı indir mHotSpot Pc Wi-Fi Dağıtıcı indir
  İngilizceÜcretsiz813 KB
 • Miranda IM Sohbet indir Miranda IM Sohbet indir
  İngilizceÜcretsiz2.80 MB
 • Microsoft Office 2010 HAKKINDA YORUM YAZIN