Microsoft Office 2010

Microsoft Office 2010

Versiyon/Sürüm14.0.4760.1000
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Mıcrosoft iş hayatını kolaylaştırma için piyasaya sürdüğü en çok kullanılan hızlı, basit, etkili ve ücretsiz profesyonel ofis araçları tüm Windows bilgisayarlarda hizmet vermektedir. Gelişmiş office araçlarıyla iddasını sürdüren ve yepyeni özellikleriyle iş hayatınızı kolaylaştıracak muazzam programdır.

Dosya Senkronizeleri ile Verimliliği Artırın

Microsoft Office 2010 Mıcrosoft Ofis Programı ile diğer ofis programlarına nazaran microsoft’un ofis programıyla fikir ve görüşlerinizi belirtip tüm problemlerinizi çözümleyebileceksiniz. Ofis programı içeriğinde Word, Excel, PowerPoint, Access, Grove, OneNote, Picture Manager, Outlook, Document Publisher İmaging, Scanning ve diğer ofis araçlarıyla tüm office ihtiyaçlarınızı layıkıyla tamamlayabiliyor.

Office 2010 sade ve kullanım kolaylığı nedeniyle Microsoft office 2016 sürümünü piyasaya sürdüğü halde halen Microsoft Office 2010 daha çok kullanım oranına sahip olmaya devam etmektedir. Birçok kullanıcının sade ve kolay kullanımı sebebiyle halen kullanılmaya devam etmektedir.

Microsoft Office Programı Ne İşe Yarar?

Ofis işlerinizi, ödevlerinizi ve diğer belgeler üzerinde işlem yapacağınız işlerde mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlayan bilgisayarımızın vazgeçilmez yazılımları arasında yer alan ofis araçlarıyla neler yapabiliriz. Sunum, slayt, proje ödevleri, raporlama, tablo, karışı verileri düzenleme, yazı yazma ve buna benzer belli başlı tüm işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Microsoft Office 2010 indirdiğinizde aşağıdaki önemli nota dikkat etmenizi rica ediyorum.

Önemli Not: Linkini paylaştığımız Mıcrosoft’un deneme sürümü paketidir. Bu nedenle bir aylık deneme sürecinden sonra satın al bağlantısı yardımıyla size uygun olan office paketini makul bir fiyata satın alabilirsiniz.

Program Ekran Görüntüleri

 

121 kez indirildi

Benzer Programlar

 • XLS Reader indir XLS Reader indir
  İngilizceÜcretsiz1.50 MB
 • PowerPoint Online indir PowerPoint Online indir
  TürkçeÜcretsiz1 MB
 • Windows 10 indir Windows 10 indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz20 MB
 • Windows Office 2013 indir Windows Office 2013 indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz487 KB
 • Fake Voice Ses Değiştirici Fake Voice Ses Değiştirici
  İngilizceÜcretsiz7 MB
 • Greenshot indir Greenshot indir
  İngilizceÜcretsiz1.30 MB
 • Microsoft Office 2010 HAKKINDA YORUM YAZIN