MediaGet (Windows)

MediaGet (Windows)

Versiyon/Sürüm2.01.2668
LisansÜcretsiz
DilTr-En
Dosya Boyutu550 KB
ÜreticiMediaGet
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (550 KB)
414 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Ücretsiz Torrent Dosya İndirme Yöneticisi

İnternet ortamı üzerinden aradığınız dosyaları rahat bir şekilde bulmanıza yarayan program, müzik, film, oyun gibi yazılımları kolay ve hızlı bir şekilde bulmanıza yarayan geniş kapsamlı  popüler bir programdır. MediaGet  dünyaca ünlü birçok bilgisayar kullanıcı tarafından kullanılan bir programdır.

Media Get download

MediaGet

Genel olarak aranmalarada yansıyan dosyalar müzik, film, oyun kategorilere ayrılmış şekilde  program içerisinde kategolere ayrılmıştır. Aradığınız programın üzerine tıklayıp hızlı bir şekilde indirebiliyorsunuz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra  ek yazılımı ile indirmiş dosyayı oynatma özelliğinede sahip bir programdır.

İnternet Dosya Paylaşım Torrent takibi yapma özelliği ile en çok aranan indirilen dosyaları bir kategoride buluşturması sayesinde sizlde  popüler  dosyaları  kolay bir şekilde MediaGet aracılığı ile indirebilirsiniz.

İnternet dosya indirme ile İndirmiş olduğunuz program, film, müzik ve oyun dosyaları kolay bir şekilde programın içierisnde alıp kendi arşivinie ekleyebiliyorsunuz. MediaGet torrent programı ile  internette aranmalarınız en hızlı kolay bir şekile getirmiş oluyorsunuz.

En popüler dosya paylaşım ve internet ortamında yüklü olan içerikleri indirmenizi kolaylaştıran yazılım sayesinde birçok içeriği ücretsiz indirme yapabileceğiniz güçlü ve güvenlik önlemi yüksek programlardan birisidir. Tüm kullanıcılar kolay kullanabilmesi adına Türkçe dil desteği sağlanmıştır. Programın ana ekran ve diğer görüntüleri hakkında bilgi edinebilmeniz için aşağıdaki fotoğraflara bakarak ön bilgiye sahip olabilirsiniz.

MediaGet Programı Ekran Görüntüsü

414 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Microsoft Office 2010 Microsoft Office 2010
  İngilizceDeneme Sürümü
 • VPN Unlimited indir VPN Unlimited indir
  İngilizceÜcretsiz24 MB
 • FastStone Image Viewer indir FastStone Image Viewer indir
  İngilizceÜcretsiz5.5 MB
 • MorphVOX Pro indir MorphVOX Pro indir
  İngilizceÜcretsiz5.1 MB
 • mHotSpot Pc Wi-Fi Dağıtıcı indir mHotSpot Pc Wi-Fi Dağıtıcı indir
  İngilizceÜcretsiz813 KB
 • Miranda IM Sohbet indir Miranda IM Sohbet indir
  İngilizceÜcretsiz2.80 MB
 • MediaGet (Windows) HAKKINDA YORUM YAZIN