MakeUp Instrument

MakeUp Instrument

Versiyon/Sürüm7.2 Build 722
LisansDeneme Sürümü
DilTr-En
Dosya Boyutu3.2 MB
ÜreticiTimur Fatykhov
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/WinNT/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Haziran 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.2 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Ücretsiz Resim ve Fotoğraf Düzenleme

Dijital makyaj (Rötüş) uygulaması diye adlandırılan uygulamanın bir çok fonksiyonel özellikleri mevcuttur. Kendinizin veya başkalarının resimlerini en iyi şekilde düzenleyebilen bir araçtır.

MakeUp Instrument

Eğer sizlerde görünümünüz üzerinde oynamalar yapmak istiyorsanız tam size göre bir uygulamadır. Dudaklarınızuygulama üzerinde renklendirebilir eğer sivilceleriniz mevcutsa basit yöntemlerle silebilirsiniz. Bunu yaparken hiç bir photoshop bilgisine sahip olmanıza ihtiyaç yoktur. Her düzeyde ki kullanıcının sorun yaşamadan özgürce kullanabileceği bir yazılımdır.

Görünümünüz üzerinde en kaliteli değişimleri MakeUp Instrument dijital makyaj yazılımıyla kolaylıkla yapabileceksiniz. Kenidinizi sizlerde tanıyamayacak ne kadar kaliteli değişimler olduğunu görebileceksiniz. Göz renklerinizin rengini basit yöntemle değişebilir yüzünüzde bulunana kırışıklıkları hemencik giderebilirsiniz.

Rötüş ve fotoğraf  düzenleme programı resimlerinizin üzerinde bazı değişiklikler yaptıktan sonra jpg,bmp ve bmp gibi resim fortmatlarına kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz. www.indirson.com ekibine şikayetlerinizi ve yorumlarınızı bizlere aktarabilirsiniz. Ekibimiz sizlere değerli zamanlar diler. Dijital fotoğraflarınız üzerinde büyük fark yaratacak kaliteli fotoğraflar ortaya koyabilecek değişiklikler yapmanızı sağlar.

MakeUp Instrument fotoğraf ve resimleri ince ayrıntısına kadar en iyi şekilde düzenleyip farklı tasarımlar yaparak güzel görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Fotoğraflar üzerinde Rötüş olarakta büyük başarı sağlamış olan programı ücretsiz ve sürekli güncellenmesiyle son sürümünü hemen indir butonuna basarak indirebilirsiniz. Aşağıda yer alan kurulum esnasında çekilmiş olan ekran fotoğraflarını ön izleme yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

MakeUp Instrument Programı Ekran Görüntüsü

168 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Microsoft Photo Story Microsoft Photo Story
  TürkçeÜcretsiz3 MB
 • ProShow Producer ProShow Producer
  İngilizceÜcretsiz50 MB
 • Photo Story Photo Story
  TürkçeÜcretsiz3.22 MB
 • Google Duvar Kağıdı indir Google Duvar Kağıdı indir
  TürkçeÜcretsiz13 MB
 • Free DWG Viewer indir Free DWG Viewer indir
  İngilizceÜcretsiz44 MB
 • FastStone Image Viewer indir FastStone Image Viewer indir
  İngilizceÜcretsiz5.5 MB
 • MakeUp Instrument HAKKINDA YORUM YAZIN