LeadTime indir

LeadTime indir

Versiyon/Sürüm2.0.7
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu57 MB
ÜreticiLeadTime Technologies
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS) iOS 8.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi10 Kasım 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (57 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

iPhone Videolu Mesaj Gönder

iOS akıllı telefon ve mobil tabletler üzerinde hazırladığınız videoları arkadaşlarınıza mesaj olarak gönderme uygulamasıdır. Eğer sizlerde sosyal medya üzerinde fazlasıyla zaman geçiren biriyseniz iOS platformunda en güzel videoları hazırlayıp sevdiklerinize mesaj olarak gönderebilirsiniz.

iPhone ve iPad Video Hazırlayıcı

LeadTime iOS Videolu Mesaj Gönderme Uygulaması eğlenceli video hazırlamanız için tasarlanmış olup videoyu sizin belirlediğiniz bir tarihta paylaşarak arkadaşlarınızın izlemesini sağlayın. Videoları özel günler için hazırlayabilir örneğin; bir arkadaşınızın doğum günü için önceden hazırlık yaparak oluşturacağınız video ve tarihini belirleyerek doğum günü videosu oluşturun. Herkesten önce doğum gününü veya özel bir gününü kutlamak için saat tam 00:00’da videoyu istediğiniz sosyal medya üzerinde paylaşıyoruz.

Video hazırlama ve video paylaşımını iPhone ve iPad cihazları üzerinde hazırlama olanağı sunuyor. Lead Time app iOS video mesajı göndermeyi kolaylaştıran uygulamanın basit kullanışlı menüleriyle daha kolay kullanım sunuyor. iOS üzerinde paylaşacağınız videolar Facebook takvimiyle entegre edilmiş ve video mesajlarını senkronize ederek yayınlayabilmektedir. LeadTime artık güneşli, bulutlu, yaz ve kış havanın özlemini çeken tatil fotoğrafları çekip paylaşan kullanıcıların önüne geçmek için tasarlandığınıda belirtelim.

Ekran Görüntüleri

152 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Mp3 Kesici Apk Mp3 Kesici Apk
  İngilizceÜcretsiz
 • Voice Changer Voice Changer
  İngilizceÜcretsiz40.7 MB
 • Koreantürk indir Koreantürk indir
  TürkçeÜcretsiz1023 MB
 • VideoShow indir VideoShow indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz97.9 MB
 • LeadTime indir HAKKINDA YORUM YAZIN