Last Empire-War Z

Last Empire-War Z

Versiyon/Sürüm1.0.118
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üreticiim30.net
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Ocak 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Last Empire En İyi Android Strateji Oyunu

Android ve mobil tabletlerde oynayabileceğiniz gerçek zamanlı en iyi ücretsiz strateji oyunudur. Oyunda kendi askerlerinizi en iyi şekilde yetiştirip oyun içerisinde yer alan zombi ve zehirli yaratıklara karşı savaşıyoruz.

Last Empire-War Z Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyundaki düşmanlarımız zehirli yaratıklar ve zombilerden meydana geliyor. Zombileri ve zehirli düşmanlarımızı kolayca yok edebilmemiz için askerlerimizi profesyonelce yetiştirmeliyiz. Ordumuzu daha çok güçlendirmek için krallığımıza dost krallıklar bularak gücümüze güç katmalıyız. Aksi taktirde çok sayıda olan zombilere karşı yenik düşebilir zombilere yem olabiliriz. Last Empire-War Z Android Zombili Strateji Oyunu tablet ve android işletim sistemiyle uyumlu olup ücretsiz indirebilirsiniz.

Kendi savaş taktiklerimizi, zekamızı ve cesurluğumuzu savaşta güçlü asker ve silahlarımızı zombilere karşı kullanarak savaşıyor. Gelişmiş strateji desteği ile kendi savaş taktiklerimizi kullanabiliyor olmamız oyunun güzel özelliklerinden birtanesi olarak değerlendirebiliriz.

Last Empire-War Z Oyunu Özellikleri

Savaş esnasında oyunun en belirgin ve en güzel özelliklerinden birisi Last Empire-War Z savaşlarını online (çevirim içi) gerçek zamanlı olarak izleyebilir. Diğer oyuncular ile mesajlaşarak krallığınıza yeni dost ülkeler edinin.

Krallığınızı günden güne güçlendirmek için kahramanınızı ve askerleri güçlendirip oyunu daha heyecanlı, adrenalin ve eğlence dolu hale getirin. Stratejik savaş taktikleri ile hamleler yaparak güçlü askerleriniz ile savaşlara katılın.

90 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Power Rangers: Legacy Wars Power Rangers: Legacy Wars
  İngilizceÜcretsiz166 MB
 • Shadowmatic Shadowmatic
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz229 MB
 • Toy Blast Game Oyna Toy Blast Game Oyna
  İngilizceÜcretsiz45 MB
 • Qubes HD Oyunu Qubes HD Oyunu
  TürkçeÜcretsiz
 • Last Empire-War Z HAKKINDA YORUM YAZIN