Kur’an-ı Kerim Öğrenme

Kur’an-ı Kerim Öğrenme

Versiyon/SürümSürüm1
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu586 KB
ÜreticiYok
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (586 KB)
1544 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Sesli Elif Ba Kuran-ı Kerim Programı

Kutsal kitabımız Kur’an-ı en iyi şekilde okuyabilmek için tam Kur’an öğrenmek isteyen kardeşlerimiz içi fevkalade bir yazılımdır. Tamamen ücretsiz hizmet veren yazılım sesli olarak Elif-ba ile başlayıp Kuranı Kerim öğrenmeye giriş olarak başlamaktadır. Tüm Müslüman kardeşlerimizin ister evlerinde ister iş yerlerinde rahat bir şekilde bu güzel yazılım sayesinde artık Kur’an-ı Kerim‘i en iyi şekilde dillendirebilecekler. Kur’an-ı Kerim Öğrenme yazılımı hem bizlere dinimizin direği olan Namazı dosdoğru kılabilmemiz için yardımcı oluyor hemde yüce kitabımız Kur’an-ı en iyi şekilde okumamız için bizlere yardımcı oluyor.

Kur'an-ı Kerim Öğrenme
Kur-an’da bulunan tüm ayetleri duaları en iyi şekilde yanlışssız öğreteceğinden kuşkunuz olmasın değerli kardeşlerim.Her seviyede ki kullanıcının rahat bir şekilde kullabileceği yazılımdır. www.indirson.com sitesinden yazılıma ücretsiz sahip olabilirsiniz.
Kuran- Kerim Öğrenmek isteyenler bilgisayarınıza kolay bir şekilde kurup gönül rahatlığıyla kullanın. Ekibimize yazımlımlar ile ilgili herhangi bir sorununuz olduğunda belirtin. Artık sizlerde Kur’an-ı en iyi şekilde kolayca öğrenebilmek için bu güzel yazılımdan faydalanın. Güzel sesiyle hoca yardımıyla sesli öğrenebileceksiniz. Hepinize değerli zamanlar dilerim.

Çeviri Programının Kurulum inceleme Videosu

Bu eşsiz programdan daha iyi bir şekilde faydalanabilmek için ve tüm yükleme aşamalarında izleyeceğiniz yolu daha sağlıklı biçimde atabilmeniz için video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Video çekimi sayesinde programın içeriğini görebilir neler olduğunu görebilirsiniz. Tüm kullanıcılarımıza hayırlı günlerde kullanmalarını diliyorum.

Kur’an-ı Kerim Öğrenme Programı Ekran Görüntüsü

Kur'an-ı Kerim Öğrenme indir Kur'an-ı Kerim Öğrenme download Kur'an-ı Kerim Öğrenme okuma Kur'an-ı Kerim Öğrenme son sürüm
1544 kez indirildi

Benzer Programlar

 • TC Kimlik No Adres Bulma TC Kimlik No Adres Bulma
  TürkçeÜcretsiz584 KB
 • SuperCopier SuperCopier
  TürkçeÜcretsiz5.15 MB
 • Ezan Okuma Programı Ezan Okuma Programı
  TürkçeÜcretsiz8.71 MB
 • Open Broadcaster Software Open Broadcaster Software
  TürkçeÜcretsiz9 MB
 • SuperRam SuperRam
  enDeneme Sürümü5.57MB
 • Device Doctor Device Doctor
  İngilizceÜcretsiz8.85 MB
 • Kur’an-ı Kerim Öğrenme HAKKINDA YORUM YAZIN