Key Lock

Key Lock

Versiyon/Sürüm1.4.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.5 MB
ÜreticiBrabonet
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Haziran 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.5 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

USB Flash Bellek ile PC Kilitleme Programı

Windows uyumlu çalışan program ile bilgisayarınızı başka kullanıcıların kullanmaması için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz PC kilitleme yazılımıdır. Program sayesinde USB flash bellek ile bilgisayarınızı otomatik kitleyip başka kullanıcıların kullanmamasını sağlıyoruz.

Bilgisayarı USB ile Kitleyin

KeyLock Windows USB ile Bilgisayar Kilitleme Programı KeyLock ile bilgisayarı kitledikten sonra diğer kullanıcıların bilgisayarınızı kullanmanızı engelliyor. Bilgisayarın görev yöneticisini ve diğer tüm aktivitelerini pasif hale getiriyor. PC yi tekrar aktif hale getirip kullanabilmeniz için USB flash belleğinizi çıkarmanız yeterli olacaktır. Tek yapılması gereken tüm kısıtlamaları getirmek için USB flash belleğinizi USB yerine takmanız yeterli oluyor. Oldukça güvenli kilitleme sistemi sağlayan programı ücretsiz indirebiliyoruz. Artık bilgisayarınızın başından ayrıldığınızda program sayesinde içiniz rahat olabilir.

Düşük Enerjili Tasarruf Kullanımı

Özellikle Laptop kullanan kullanıcılar için batarya tüketiminde oldukça büyük oranda enerji tasarrufu sağlamaktadır.. Key Lock Windows programıyla enerji tasarruf özelliğinden de faydalanabiliyorsunuz. Eğer sizlerde PC başından sık sık kalkıp diğer işlerinizle ilgilenmeniz gerekiyorsa USB flash kilitleme sistemiyle bilgisayar kilitleme aktivitesinden faydalanmanızı tavsiye ediyorum. KeyLock Bilgisayar kilitleme programı oldukça güvenli özellikler sunuyor.

Programın Ekran Görüntüsü

189 kez indirildi

Benzer Programlar

 • AIDA64 AIDA64
  TürkçeÜcretsiz15.17 MB
 • Razer Game Booster Razer Game Booster
  İngilizceÜcretsiz39 MB
 • Core Temp CPU Test Core Temp CPU Test
  İngilizceÜcretsiz1.14 MB
 • CPU-Z indir CPU-Z indir
  İngilizceÜcretsiz1.57 MB
 • Geekbench Android Test Geekbench Android Test
  İngilizceÜcretsiz93 MB
 • HWiNFO64 HWiNFO64
  İngilizceÜcretsiz2.83 MB
 • Key Lock HAKKINDA YORUM YAZIN