K-Lite Codec Pack

K-Lite Codec Pack

Versiyon/Sürüm12.7.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu36 MB
ÜreticiKL Software
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Ocak 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (36 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Ses ve Video Dosyası Açma Paketi

Windows XP, 7 ve 10 işletim sistemleri için hazırlanmış olan K-Lite Codec Pack, temel olarak açmakta son yaşadığınız dosyalar için hazırlanmış.  Başta AVI, MP4, FLV, FLAC DVD, MKV, MOV dosya biçimleri olmak üzere pek çok dosya biçimini destekliyor.

Bazı dosyaları bilgisayara ek çözücü yükleseniz bile açamazsınız. İşte K-Lite Codec Pack, açılmayan ses ve videolar için dosya açma programı olarak tanımlanabilir.

K-Lite Codec Pack Kullanım Detayları

K-Lite Codec Pack Ses ve Video Dosyası Açma Programı, kullanmak istediğinizde dört ayrı versiyonla karşınıza çıkacak. Temel, standart, full ve mega olmak üzere bu dört sürümden herhangi birini indirebilirsiniz. Açamadığınız dosyayı açmanızı sağlayacaktır. Ancak her birinin ayrı özellikleri olduğunu da bilmelisiniz. Bu dört sürümden herhangi birini kullanabilirsiniz. Ancak en geniş kapsamlı olan temel sürümdür.

K-Lite Codec Pack, neredeyse tüm medya işlemlerinizi sorunsuz şekilde halleder. Windows XP, 7 ya da 10 fark etmeksizin açılamayan dosya sorunu bu şekilde ortadan kalkacaktır.

K-Lite Codec Pack Özellikleri

Medya dosyalarının açılmasını sağlayan, dosya açma programı olarak tanınan K-Lite Codec Pack, filmleriniz için alt yazı içeriğine de sahiptir. Hasarlı codec algılama ve DVD çalma desteği de diğer özellikleri arasındadır.

Programı ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. Bunun yanında herkesin kolaylıkla anlayabileceği kadar açık bir içeriğe sahip. Yapmak istediğiniz işleme dair sizi yönlendirme özelliği var. O yüzden indirdikten sonra karmaşık gelir mi sorusunu sormanıza gerek kalmayacak.

128 kez indirildi

Benzer Programlar

 • MP4 Converter MP4 Converter
  İngilizceÜcretsiz13.67 MB
 • Audacity indir Audacity indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz21 MB
 • Fake Voice Ses Değiştirici Fake Voice Ses Değiştirici
  İngilizceÜcretsiz7 MB
 • Everyone Piano Everyone Piano
  İngilizceÜcretsiz5 MB
 • MorphVOX Pro indir MorphVOX Pro indir
  İngilizceÜcretsiz5.1 MB
 • Shazam Lite Music (APK) Shazam Lite Music (APK)
  İngilizceÜcretsiz740 KB
 • K-Lite Codec Pack HAKKINDA YORUM YAZIN