iTools

iTools

Versiyon/Sürüm2014.0520
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu3.33 MB
ÜreticiThinksky
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (3.33 MB)
151 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

iPad, iPhone ve iPod Touch Dosya Yöneticisi

iOS işletim sistemini kullanan bütün cihazların içierisindeki dosyaları kolay ve hızlı bir şekilde yönetmeye yarayan program, iTools ile  bilgisayarınız ve iPhone, iPad ve iPod Touch tarzı cihazları birbirine bağlayan bir araç olarakta kullanılmaktadır.

iTools download

iTools

iTools program ile  iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızdaki dosyaları bilgisayarınıza aktarabildiğiniz gibi bilgisayarındaki dosyalarıda bu cihazlara yükeleme şansınız bulunmaktadır.
cihazlarınızın üzerindeki fotoğraf video ve bütün dosyalarınızı kolayca yönetebilir yer değişiklikleri yapabilir, bilgisayarınıza aktarma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Tüm iOS işletim sistemi cihazlarda sorunsuz olarak çalışan iTools başarılı bir aktarım ve yönetici programıdır.

Dosya Yöneticisi iTunes programının yapmış olduğu bütün işlevleri yapabilen progam iTunes programına büyük bir rakip olmuş durumda ve gittikçe kendini geliştirerek pasta payını yükseltmektedir.

Program dosya aktarma ve düzenlemenin yanında cihazlarınızda bulunan mesajlaı okuyabilme özelliğine de sahip gelişmiş özelikler ile sizlere hizmet veren  programdır.

Mac işletim sistemlerine uyumlu akıllı telefonlar için üretilmiş dosya indirme yöneticisi sayesinde birçok dosyanızı program sayesinde yönetim işlemlerini gerçekleştirebilir ve tüm dosya indirmelerinde yardımcı yazılımdan faydalanabilirsiniz. Programın ekran görüntülerini inceleyerek nasıl bir görüntüye sahip olduğunu ve ne gibi hizmetler sağlandığını görebilirsiniz. iTools 2015 son sürümüyle gelişmiş güçlü özellikleriyle hizmet vermeye başlamıştır.

Programın Ekran Görüntüsü

151 kez indirildi

Benzer Programlar

 • EaseUS Data Recovery indir EaseUS Data Recovery indir
  İngilizceÜcretsiz13 MB
 • Personal Backup indir Personal Backup indir
  İngilizce-AlmancaÜcretsiz15 MB
 • Wise System Monitor Wise System Monitor
  İngilizceÜcretsiz1.60 MB
 • Disk Drill Dosya Kurtar Disk Drill Dosya Kurtar
  İngilizceÜcretsiz15.73 MB
 • DriverMax Driver DriverMax Driver
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz5.47 MB
 • Total Uninstall Pro Türkçe Total Uninstall Pro Türkçe
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz23.7 MB
 • iTools HAKKINDA YORUM YAZIN