Hideman VPN

Hideman VPN

Versiyon/Sürüm2.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.87 MB
ÜreticiHideman Ltd
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.87 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Hide Man Yasaklı Sitelere Giriş

İnternetin yaygınlaşması ve hemen hemen herkesin kullanmaya başlaması yeni sorunları da beraberinde getirmiştir. Bazen sitelerin engelli olması kullanıcıların girememesine neden olmaktadır. İşte tam bu noktada devreye engelli sitelere girme programı girmektedir. Hideman VpN engelli olan web sayfalarına ve oyun sitelerine kullanıcıların erişmesini sağlamaktadır.

Programın Özellikleri

Engelli sitelere girme programı olarak kullanılan Hideman VPN’nin birçok özelliği bulunmaktadır. Yasaklı sitelere sizin IP adresinizi bildirmeden girme imkânı sunar. Sizin internet üzerinden anonim olarak gezinmenize yardımcı olur. Türkiye’de bulunan engelli sitelere başka ülkelerin sunucularından bağlanmanıza imkân tanır. Program ilk 1 ay ücretsiz olarak sunulmaktadır. 1 aylık deneme sürümünü kullanarak memnun kalmanıza göre satın alma şansınız vardır.

Aynı zamanda program sayesinde zararlı sitelerden bilgisayarınız korunmaktadır. Böylece bir anti virüs programı işlevi görür. Deneme sürecinde kullandıktan sonra kullanma sürenize göre haftalık, aylık ya da yıllık olarak üyelik alabilirsiniz. Sosyal paylaşım sitelerinin yasaklandığı dönemlerde program sayesinde üyesi olduğunuz siteye giriş imkânınız bulunur.

Hideman VPN Programı Nasıl Kurulur?

Windows işletim sistemlerinin tümünde kurulumu sağlanmaktadır. Bunun için internet üzerinden programı indirip kurulumunu sağlayabilirsiniz. Dil desteği İngilizce olsa da size gösterilen yönergeleri takip ederek kolaylıkla kurulumunu sağlayabilirsiniz.

Hideman Programı Nasıl Kullanılır?

Programı çift tıklayarak açın. Daha sonra bağlan seçeneğine tıklayın. Buradan rahatlıkla istediğiniz siteye bağlanabilirsiniz. Ayrıca otomatik simgesinden konumunuzu değiştirmeniz mümkündür.

2164 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Rocket VPN Rocket VPN
  İngilizceÜcretsiz8.5 MB
 • Touch VPN (Android) indir Touch VPN (Android) indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz1.83 MB
 • Touch VPN indir Touch VPN indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz1.85 MB
 • VPN Unlimited (Android) VPN Unlimited (Android)
  İngilizceÜcretsiz13 MB
 • Adblock Plus indir Adblock Plus indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz894 KB
 • Avast SecureLine VPN Avast SecureLine VPN
  İngilizceDeneme Sürümü21 MB
 • Hideman VPN HAKKINDA YORUM YAZIN