Halkbank Mobil Android

Halkbank Mobil Android

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu305 KB
ÜreticiT. HALK BANKASI A.S.
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet
Eklenme Tarihi10 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (305 KB)
104 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Halkbank Mobil Android Bankacılık Takip Uygulaması

İnternet bankacalığını bankaya gitmeden internet bağlantınız ile tüm bankacalık işlemini sürdürebilmenizi kolaylaştıran güvenli bankacılık uygulamasıdır. Finansal özelliklerinden faydalanarak iç ve dış piyasanın takibini sürdürebilir tüm gelişme ve kampanyaları takip edebilirsiniz. Sizler için hizmet verilen haberlere göz atıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

halkbank mobil1

Modern Ara Yüzü ve Güvenlik Sistemi

Halbank mobil android uygulaması mobil bankacalığı kolay takip edebilmeniz için hazırlanan ücretsiz Türkçe dil desteği sayesinde kolay kullanım için hazırlanmıştır. Modern kolay kullanım ara yüz ekran teması ile Halkbank bankası müşterisi yada müşterisi olmayan diğer kullanıcılarda uygulamadan faydalanabileceklerdir. Hızlı ve güvenli şekilde bankacılık işlemlerinizi Mobil Şube kısayolunu kullanarak sürdürün.

Takip Sistemi

Mobil android bankacılık ile Halkbank hesap hareketlerinizi, kredi kartı bilgilerine, borçlarınızı ve EFT işlemlerini gerçekleştirmek artık çok kolay ve oldukça güvenli ve hızlıdır. Günlük ödemelerinizi öğrenebilmek için “Ajanda” kısmından öğrenip takip edin. Uygulama ile ilgili sorunlarınızı ise “Söz Sizde” alanına girip ilgili sorunlarınızı bildirip Halkbank müşteri hizmetleriyle irtibata geçebilirsiniz.

Bankacılık mobil andorid sürümleri için geliştirilen uygulama gerekli eksikliklerini giderebilmek ve yeni özellikleri faaliyete geçirebilmek adına sürekli olarak güncellenmektedir. Halkbank Mobil uygulaması ile şu aşamada her ne kadar önemli eksiklikleri bulunsada tüm bankacılık işlemlerinizi ve bilgileriniz hakkında gerekli bilgiye ulaşabileceksiniz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

104 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Prisma Prisma
  İngilizceÜcretsiz130 MB
 • DiskDigger Android DiskDigger Android
  İngilizceÜcretsiz1 MB
 • MoboPlayer indir MoboPlayer indir
  İngilizceÜcretsiz14 MB
 • Android Uygulama Kilidi indir Android Uygulama Kilidi indir
  TürkçeÜcretsiz413 KB
 • Place My Face Fotomontaj Place My Face Fotomontaj
  İngilizceÜcretsiz5.7 MB
 • DynEd Yabancı Dil Çeviri DynEd Yabancı Dil Çeviri
  İngilizceÜcretsiz12 MB
 • Halkbank Mobil Android HAKKINDA YORUM YAZIN