GTA 5 Natural Vision Mod

GTA 5 Natural Vision Mod

Versiyon/SürümNatural Vision Remastered
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiRazed
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi9 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

GTA 5 Natural Vision Gerçekci 4K Kalitede GTA 5 Grafik Modu

GTA 5 Natural Vision Remastered, GTA 5 oyununda gerçekci hava görünümü, kaliteli ışık sistemi ve çok daha gerçekci grafik ekran sağlamaktadır. GTA 5 natural vision graphics modunu online modda açmanızı tavsiye ediyoruz.

Önemli Not: GTA 5 Natural Vision Remastered modu resmi GTA 5 modu değildir. Eğer lisanslı oyuna sahipseniz bu modu kullandığınızda banlanmanıza sebep olabilir. Modun kullanımından meydana gelebilecek bütün sorunlar kullanıcıya aittir. Ayrıca modun sorunsuz çalışabilmesi için VisualV Modu’nu yüklemeniz gerekmektedir.

GTA 5 Natural Vision Grafik Modu Nasıl Yapılır

GTA 5 oyununu gerçeğe yakın grafik çözünürlüğü kalitesini artıran oyun modudur. Oyun oldukça yüksek kalitede çözünürlüğüne sahip olsada sunmuş olduğu renk paleti istediğimiz görüntüyü sağlayamadığı aşikar. GTA 5 Natural Vision Modu NVR grafik modu desteği ile oyuna gerçekci bir atmosfer ortaya koyuyor.

GTA 5 Natural Vision mod temel olarak oyundaki ışık sistemini, hava durumunu, çevre ve ortam renklerini 4K olarak ekranlarınıza yansıtıyor. Güney Kaliforniya bölgesinde meydana gelen manzaralardan esinlenerek mod tasarlanmıştır. Tamamen ücretsiz 4K GTA 5 grafik modu tam 1200 saat harcanarak oluşturulmuştur.

Not: Oyun modunun kurulumu ve nasıl yükleyeceğinizi öğrenebilmek için indirdiğiniz dosyaların içerisinde README dosyasında detaylı olarak anlatılmaktadır.

320 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Code for GTA 5 Code for GTA 5
  İngilizceÜcretsiz
 • GTA 3 Oyunu GTA 3 Oyunu
  İnglizceÜcretsiz107 MB
 • Gta San Andreas Türkçe Yama Gta San Andreas Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz427 KB
 • GTA: Vice City Multiplayer Mod GTA: Vice City Multiplayer Mod
  İngilizceÜcretsiz1.19 MB
 • GTA 5 Natural Vision Mod HAKKINDA YORUM YAZIN