Greenshot indir

Greenshot indir

Versiyon/Sürüm1.2.8.14
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.30 MB
ÜreticiGreenshot
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.30 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Ekran Kayıt Aracı

Windows ekranı üzerinde çeşitli yöntemlerle kolayca istediğiniz tüm ekran görüntülerini çekmek için kullanabileceğiniz ücretsiz yazılımdır. Oyun, video, fotoğraf, program, beğendiğiniz film kesitleri gibi beğendiğiniz tüm görüntüleri program simgesinden özelliklerine ulaşarak çekimlere başlayabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü ve Video Hazırlayıcı

Greenshot Ekran Görüntüsü Alma Programı sizin belirlediğiniz ekranda bulunan bölgenin tam ekran şeklinde ister ekran görüntüsünü istersenizde videosunu çekebilirsiniz. Programın görüntü düzenleme seçenekleriyle ekran görüntülerini yazıcıdan çıktı alıp panoya aktarma yapabilir ve görüntüler üzerinde efektler verebilirsiniz.

Görüntü Düzenleme Seçenekleri

Piyasada bulunan bir çok ekran görüntüsü çekme (screenshot) programlarından farklı olarak çektiğiniz görüntüleri düzenleme seçenkleri ile karşımıza çıkıyor. Düzenleme seçenekleri arasında çekilen görüntülere efekt verebilir, kes, kopyala ve yapıştır işlemlerini yapabiliriz. Çekilen görüntüler üzerine çizgi ve ok dahilinde metin kutucukları ekleyebiliriz. Greenshot ile yakaladığınız görüntüleri Imgur üzerinde anlık olarak çekilen ekran görüntüleri upload ederek paylaşabilirsiniz.

Türkçe Dil Desteği

Çoklu dil desteğiyle Greenshot ekran görüntüsü alırken kullanımı kolaylaştıran istediğiniz dili kullanma imkanı veren yazılımdır. Kurulum esnasında bizler Türkçe dil desteğini aktif yaparak programı Türkçe kullanabiliriz. Ekran yakalama programı ile tüm ekran işlemlerinizi hızlandırabilir gereken tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

112 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Fraps Fraps
  İngilizceÜcretsiz2 MB
 • Video Capture Video Capture
  İngilizceÜcretsiz773 KB
 • LightShot LightShot
  İngilizceÜcretsiz2.37 MB
 • SAMSUNG Kies SAMSUNG Kies
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz40 MB
 • Camtasia Studio (Mac) indir Camtasia Studio (Mac) indir
  İngilizceÜcretsiz188 MB
 • Windows 10 indir Windows 10 indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz20 MB
 • Greenshot indir HAKKINDA YORUM YAZIN