Gom Cam indir

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu25.2 MB
ÜreticiGretech
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Mart 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (25.2 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Gom Cam Ekran Oyun Kayıt Programı

Yeni piyasaya çıkan ekran görüntüsü ve oyun kayıt programı olan Gom cam programı  diğer  ekran görüntüsü programlarına göre son sistem bütün kolaylıkları ile  sizlerin beğenisine sunulan bir programdır. Gom Player  video oynatıcı programın çıkartmış olduğu programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Windows pc kullanıcılarını düşünerek  tasarlanmış olan program özellikle oyun meraklılarının oynadıkları oyunları kayıt etme amaçlı olduğunu görebilmekteyiz. Oyun kayıt programı olarakta nitelendireceğimiz bu  programda dikkatimizi çeken  en öncellikli özellik olarak ekran kayıt videosu çekerken basit bir kullanıma sahip olduğunu görebilmekteyiz.

Gom Cam video kayıt programı hem webcamdaki görüntüleri hem ekranınızdaki  işlemleri kolaylıkla çekim yaparken  4x zoom a kadar yaklaştırma özelliğide bulunmaktadır. Türkçe dil desteği ile oyun oynarken oyun kayıt işlemini daha kolay bir şekilde yapma imkanı sunmaktadır. Gom Cam kullanıcıların işlem yaptıkarı sırada daha rahat kayıt işlemlerini yapabilmeleri için programın sol tarafında Screen tuşu ekrandaki görüntüyü kayıt etmekte, web cam tuşu ise webcam açık ise  webcam görüntü kayıt etmektedir.

Oyun ekran kayıt programı süre olarak en fazla 10 dklık bir süre çekim yapma imkanı tanımaktadır ve cpu kullanımı oldukça düşük  bir kullanıma sahiptir.

100 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Canlı Yayın Programı Open Broadcaster Canlı Yayın Programı Open Broadcaster
  enÜcretsiz8.0 Mb
 • Fraps Fraps
  İngilizceÜcretsiz2 MB
 • Video Capture Video Capture
  İngilizceÜcretsiz773 KB
 • LightShot LightShot
  İngilizceÜcretsiz2.37 MB
 • Camtasia Studio (Mac) indir Camtasia Studio (Mac) indir
  İngilizceÜcretsiz188 MB
 • Camtasia Studio indir Camtasia Studio indir
  İngilizceDeneme Sürümü251 MB
 • Gom Cam indir HAKKINDA YORUM YAZIN