Son sürüm Program indir
Goat Simulator
10 Kasım 2014
admin

Goat Simulator

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
LisansÜcretli
Dilen
Dosya Boyutu26.6 MB
ÜreticiSteam
İşletim SistemiWin8-Win7-win8.1
Eklenme Tarihi2 sene önce

Keçi Macera Dövüş Simulasyon Oyunu

Günümüz oyun  ve teknoloji çağı olmuştur ve teknoloji ile birlikte oyunlarda kendimizi  düşünüp bulacağımız maceralara serüvenlere  değişik oyunlar oynayarak katılmışızdır. Bazen  lüks bir araba ile bina üstlerinde zıplarken bazende en  tehlikeli sokaklardan cesurca geçmesini bilmişizdir.  Madem bu kadar olağanüstü şeyleri olağan şeymiş gibi yapar olduysak farklı  macera ve olmadık olayları denemenin tam zamanı diyoruz ve sizlere Goat Simulator oyunun tanıtmaya başlıyoruz.

Goat Simulator 1.0 son sürüm indir

Goat Simulator

Goat Simulator oyunun en büyük  özellikleri saçmalamanın sınırlarını zorlamak olacaktır ve diğer bir özelliğ ise insanın farklı bir  yaşam şekli nafile yaşam şeklini zorlamak olacaktır. Son olarak Goat Simulator da  oyun oynarken ayrı bir keyif alacaksınız ve oyun arası ve oyun içindeki izlemelerden de büyük keyifler alacaksınız.

Keçi simulator oyununda bir ok oynadığınız oyunda bir çok saçlaık ve olmadık olayları görüyorsunuz ve oyun içinde bunu kabullenip bu oyun ile  sürdürüyorsunuz. Keçi ile şehir içinde  2 metre uzayan dilini balta  gibi kullandığınız görünce oyunan bişeyler çıkartmaya başlayacakınız. belki oyun imkansızlıkları zorluyor ama siz buna alışıp oyunla birlikte ilerleyip eğlenmeye başlıyorsunuz.

MMO Keçi Simulasyon Oyunu şimdiye kadar oynadığınız açık dünya oyunlarının kurallarını yıkmak ve saçmalıklarını keşfetmek için azimle çalıştınız. Goat Simulator ile çok gecikmeden oynadığınız keçinin bir mantıksızlık mıknatısı olduğunu fark edeceksiniz. 2 metre uzayan bir dil ile baltayı bir gürz gibi savurduğunuzda ne demek istediğimi daha iyi anlaacaksınız. Yerçekim kurallarını alt üst eden bir fizik motoru da her şeyin tuzu biberi.

Goat Simulator Keçi oyununda en keyifli  kısmı bana göre hiç şüphesiz ki oyun içerisinde hatta oyunu yüklerken bile  bir çogumuz katıla katıla gülecegini düşünüyorum. Oyun içerisinde ve tanıtımınlarında yapmamız gereken görevleri gösterirken  okadar da abuk subuk hareket olabilir mi diye gülmeye başlıyacaksınız.
Oyun gerçekten diğer oyunlara göre çok farklılıklar içeren  bir oyun olarak ön plana çıkıyor. Oyunun ikinci versiyonunda belk multiplayer olarak tasarlanacak ve  arkadaşlarınız ile bu abuk subuk görevler yerine getirerek  aynı şekilde beraber eğlenmiş olacaksınız.
www.indirson.com sitesinde umuyoruz ki en çok indirilen oyunlar arasında yer alacaktır. Şimdiden sizlere iyi eğlenceler diliyoruz.

Goat Simulator Oyunu Ekran Görüntüsü

Hemen indir (26.6 MB) 492 kez indirildi

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Programlar