Glary Utilities

Glary Utilities

Versiyon/Sürüm5.49
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu15.07 MB
ÜreticiGlarysoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win2000/Win8.1
Eklenme Tarihi6 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (15.07 MB)
109 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Glary Utilities Windows Gelişmiş Temizlik Programı

Windows bilgisayarın performansını, güvenliğini, onarılması gereken dosyalarınızı güçlü araçlarıyla ücretsiz yapan yazılımdır. Sisteminizde bulunan gereksiz çöp dosyalarını temizler, internet gezinti geçmişlerini siler tarayıcının daha hızlı performansda çalışmasında rol oynar. Gerekli olmayan kayıt girdilerinide temizleyerek basit ama çok kullanışlı fonksiyonlar içerir.

Gereksiz Çöp Dosyalarını Temizler!

Türkçe Performans Hızlandırma Programı Glary Utilities ile öncelikle kullandığını web tarayıcının daha hızlı haraket etmesi için gerekli düzenlemeleri yaparak ön bellek temizliği yapar. Birbiriyle aynı çöp dosyalarını bulur ve anında silerek hafızada boş alan oluşturur. Bilgisayar sisteminde daha önce yüklü olup kaldırdığınız programlardan kalan kabuk kalıntılarını otomatik yok eder. Önemli dosyalarınızı şifreleyerek başka kullanıcıların dosyalarınıza izinsiz erişimini engeller. Sistemde bulunan büyük ve küçük dosyaları ayırma aktivitesinde de rol oynayabilir.

Programları Optimize Eder!

Glary Utilities bilgisayar performan artırma ve güvenliği sağlayan araçlarıyla bilgisayar belleğini optimize etme seçenekleride bulundurmaktadır. Bozu kısayolları tamir edip giremediğiniz programlara girmenizi sağlar. Yüklü programları güvenlice kaldırmanızı ve boş klasör bulma işlemini gerçekleştirir.

Glary Utilities Temizlik Aracı

Oldukça sadece ve şık kullanılabilir bir tasarıma sahip olan temizlik aracı Türkçe dil desteğiyle karşımıza çıkıyor. Windows işletim sisteminin daha hızlı performans gösterebilmesi adına gereksiz tüm dosyaların temizliğini yapar ve onarım işlemlerini tamamlar. Glary Utilities programı Windows’un en iyi ücretsiz programları arasında yer almaktadır.

Programın Ekran Görüntüsü

109 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Wise System Monitor Wise System Monitor
  İngilizceÜcretsiz1.60 MB
 • Geekbench Android Test Geekbench Android Test
  İngilizceÜcretsiz93 MB
 • DriverMax Driver DriverMax Driver
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz5.47 MB
 • HWiNFO64 HWiNFO64
  İngilizceÜcretsiz2.83 MB
 • Registry Finder Registry Finder
  İngilizceÜcretsiz3.2 MB
 • Key Lock Key Lock
  İngilizceÜcretsiz4.5 MB
 • Glary Utilities HAKKINDA YORUM YAZIN