FreeUndelete

FreeUndelete

Versiyon/Sürüm2.1.36867.1
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu939 MB
ÜreticiRecoveronix
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Mayıs 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (939 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Silinmiş Dosyaları Geri Getirme Kurtarma Programı

Yazılımın amacı silinmiş olan dosyalarınızı bilgisayarınıza geri getirmeyi sağlayarak sizlere yardımcı olur. Kaybolan veya silinen verilerinizi pratikçe hızlı bir şekilde geri getirerek sizi düşmüş olduğunuz bu sıkıntılı durumdan kurtarır.

FreeUndelete dosyaları geri getirme programı

FreeUndelete Dosya Kurtarma Programı Önemli bilgileriniz kaybolduysa veya kazayla sildiyseniz sakın üzülmeyin yazılım imdadınıza anında yetişmektedir. Bu tip durumlardan kurtulabilmek için verilerinizi en güzel şekilde kurtaran bir yardımcıya ihtiyacınız olacaktır. Buda FreeUndelete yazılımı olup dosyalarınızı sizi üzmeden kolay bir şekilde kurtaran yardımcınızdır. Bilgisayarınızda çok küçük yer kaplamasına rağmen istediklerinizi anında bulmanıza yardımcı olur.

Tamamen bedava olan FreeUndelete (Silinmiş dosyaları geri getirme programı) yazılım windows işletin sistemleriyle rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Belirlediğiniz dosyalar üzerinde aramalar yaparak kaybettiğiniz veriyi bulur. Taşınabilir belleklerinizde de sorunsuz bir şekilde çalışarak gücünü sizlere gösterir.FAT12, FAT32,NTFS 1.0, NTFS 2.0 ve  FAT16 dosya sistemleriyle profesyonel bir şekilde çalışarak sizlere yardımcı olur. Bu ücretsiz hizmet sizlere kötü günlerinizde en iyi dostunuz olabilecek bir yazılım olmayı ve bir çok kullanıcının bilgisayarına girmeyi başarmıştır.

Not: Bu yazılım Microsft’un en iyi programlar listesinde yerini almayı başarmıştır. www.indirson.com ekibi sizlere keyifli zamanlar dilemektedir.

Programın Kullanım ve Kurulum Videosu

Video çekimini izleyerek programın ilk kurulum ve indirme aşamasından itibaren tüm takip edeceğiniz yolları izleyip bilgi sahibi olabilirsiniz. Silinen dosyaları nasıl getirmeniz gerektiğini video da programın içeriğinde yer alan menülere değinilip nasıl işlev sağladığı hakkında bilgi sahibi olmanız sağlanmıştır. Tüm kullanıcılarımıza mutlu günlerde kaybettiği dosyalarına tekrar kavuşmalarını diliyoruz.

FreeUndelete 2.1.36867.1 Ekran Görüntüsü

315 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Windows 7 (ISO) Kurulum Windows 7 (ISO) Kurulum
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz
 • EaseUS Data Recovery indir EaseUS Data Recovery indir
  İngilizceÜcretsiz13 MB
 • Disk Drill Dosya Kurtar Disk Drill Dosya Kurtar
  İngilizceÜcretsiz15.73 MB
 • Total Uninstall Pro Türkçe Total Uninstall Pro Türkçe
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz23.7 MB
 • SD Formatter indir SD Formatter indir
  TürkçeÜcretsiz6.7 MB
 • Kaspersky Products Remover Kaspersky Products Remover
  TürkçeÜcretsiz9.6 MB
 • FreeUndelete HAKKINDA YORUM YAZIN