Free Slideshow Maker

Free Slideshow Maker

Versiyon/Sürüm4.4.4
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu5.88 MB
ÜreticiVisionGem Tech.
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi25 Haziran 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.88 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Free Slideshow Maker Ücretsiz Video Slaytları Hazırlama Programı

Dilediğiniz dijital fotoğraflarınızı kullanarak free slideshow Maker ile video slaytlarını kolay bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olacak yazılım ayrıca slaytınıza yepyeni efektler ekleminizi sağlıyor. En güzel ve en özel videolu slayt hazırlamak sizlerin elinde.

FreeSlideshowMaker4

Free Slideshow Maker

Video Slayt Efek Programı Yazılım basit kullanışlı arayüzü sayesinde bir çok kullanıcısına ücretsiz hizmet veriyor. Yepyeni videoları fotoğraflarınız ile daha güzel bir hale getirerek slaytlar hazırlayın. Hazırlanan slaytlara en güzel efektleri vererek göz zevkine hitap etmesini sağlayın. Koyduğunuz resimlerin üzerine kişiye özel yazı metinleri yazabilir renklerini ayarlayabilirsiniz.

Free Slideshow Maker son sürümü ile birlikte slaytın geçiş zamanını ve arka planda çalacak olan müzikleri ayarlayabilirsiniz. Artık slayt yapmak bu uygulama sayesinde çok keyifli bir hale gelecektir. Hazırlanan slaytları arkadaşınıza veya sevgilinize en güzel şekilde oluşturmak için sizin tek yapmanız gereken yazılım indirmek. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarına değerli zamanlar diler.

Kurulum ve inceleme Videosu

En popüler slayt hazırlama programları arasında en popüler kullanım yetisine sahip program kullanıcılar açısından sağladığı büyük hizmetler sayesinde daima en iyi olmayı alanında başararak binlerce kullanıcıya hizmet vermektedir. Free Slideshow Maker Bilgisayarımıza programın nasıl yüklenilmesi gerektiğini indirme aşamasından itibaren tüm kurulum adımlarında yapacağınız işlevler hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için video çekimini izleyin. Sağlıklı kurulum aşaması gerçekleştirmeniz için ve ana ekran menüsünde sağladığı hizmetleri görebilmeniz adına videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.

Free Slideshow Maker Programı Ekran Görüntüsü

284 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Cinema 4D Studio Cinema 4D Studio
  İngilizceDeneme Sürümü3.15 GB
 • Instagiffer Instagiffer
  ingilizceÜcretsiz27.87 MB
 • Photo Flash Maker Photo Flash Maker
  enÜcretsiz39.03 MB
 • MemoriesOnTV MemoriesOnTV
  enDeneme Sürümü7.43 MB
 • Ulead Gif Animator Ulead Gif Animator
  enDeneme Sürümü10.5 MB
 • CrazyTalk CrazyTalk
  enDeneme Sürümü145.76 MB
 • Free Slideshow Maker HAKKINDA YORUM YAZIN