Son sürüm Program indir
Free Slideshow Maker
7 Nisan 2015
admin

Free Slideshow Maker

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu5.88 MB
ÜreticiVisionGem Tech.
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce

Ücretsiz Video Slaytları Hazırlama Programı

Dilediğiniz dijital fotoğraflarınızı kullanarak video slaytlarını kolay bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olacak yazılım ayrıca slaytınıza yepyeni efektler ekleminizi sağlıyor. En güzel ve en özel videolu slayt hazırlamak sizlerin elinde.

FreeSlideshowMaker4

Free Slideshow Maker

Video Slayt Efek Programı Yazılım basit kullanışlı arayüzü sayesinde bir çok kullanıcısına ücretsiz hizmet veriyor. Yepyeni videoları fotoğraflarınız ile daha güzel bir hale getirerek slaytlar hazırlayın. Hazırlanan slaytlara en güzel efektleri vererek göz zevkine hitap etmesini sağlayın. Koyduğunuz resimlerin üzerine kişiye özel yazı metinleri yazabilir renklerini ayarlayabilirsiniz.

Free Slideshow Maker son sürümü ile birlikte slaytın geçiş zamanını ve arka planda çalacak olan müzikleri ayarlayabilirsiniz. Artık slayt yapmak bu uygulama sayesinde çok keyifli bir hale gelecektir. Hazırlanan slaytları arkadaşınıza veya sevgilinize en güzel şekilde oluşturmak için sizin tek yapmanız gereken yazılım indirmek. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarına değerli zamanlar diler.

Kurulum ve inceleme Videosu

En popüler slayt hazırlama programları arasında en popüler kullanım yetisine sahip program kullanıcılar açısından sağladığı büyük hizmetler sayesinde daima en iyi olmayı alanında başararak binlerce kullanıcıya hizmet vermektedir. Bilgisayarımıza programın nasıl yüklenilmesi gerektiğini indirme aşamasından itibaren tüm kurulum adımlarında yapacağınız işlevler hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için video çekimini izleyin. Sağlıklı kurulum aşaması gerçekleştirmeniz için ve ana ekran menüsünde sağladığı hizmetleri görebilmeniz adına videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.

Free Slideshow Maker Programı Ekran Görüntüsü

Hemen indir (5.88 MB) 232 kez indirildi

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Programlar