Free Screen To Video

Free Screen To Video

Versiyon/Sürüm2.0.0.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu4 MB
ÜreticiKoyote Soft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4 MB)
149 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Ekran Videosu Kayıt Etme Programı

Bilgisayarınızda bulunan ekran görüntüsünü ücretsiz kayıt ederek kolayca ekran videonuzu oluşturmanızı sağlıyor. Her türlü ekran görüntünüzün sadece belirlediğiniz kısmını çekiyor.

Free Screen To Video

Free Screen To Video

Free Screen To Video Özellikleri

*FLV,WMV,AVI ve SMF gibi dosya formatları ile video kaydı yapıyor. *Belirlenen ekran görüntüsünü çekeren istediğiniz sosyal medya ağında paylaşabiliyoruz. Free Screen To Video kolay kullanım arayüzü sayesinde her seviyeden kullanıcının kullanımına imkan tanıyor. *Mikrofon ses kayıt sistemiyle sesinizin kaydını sağlıyor.* Free Screen To Video yazılım sınırsız kullanım paketi ve ücretsiz hizmet veriyor.

Masaüstü Kayıt Programı gelişmiş sistemi sayesinde sunduğu özellikler bir çok kullanıcıya büyük fayda sağlıyor. SWF ve FLV dosyaları için herhangi bir ek bir kurulum gerektirmeden tüm video formatlarını destekliyor. Çektiğiniz videolar ile sunumlar veya bir uygulamanın oyunun tanıtımını anlatabiliyorsunuz. Masaüstü Kayıt ettiğiniz videoları AVI ve FLV  dosya formatı ile büyük sosyal medya ağlarında paylaşabiliyorsunuz.

Ücretisiz bilgisayarınız üzerinde yapmış olduğunuz işlemleri ekran görüntülerini video çekimi yapıp ve sevdiğiniz karenin ekran fotoğraflarını Free Screen To Video sayesinde  çekebiliyorsunuz. Yepyeni özgün videolar çekip sevdiklerinizle paylaşmanızı ve internet ortamından bulunan dosyaları indirme aktivitesi de sağlayan yazılım sağladığı üstün hizmetiyle kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlamıştır. Aşağıda yer alan HD ekran fotoğraflarına bakarak programın içeriğinde neler olduğunu ve ana ekran görüntüsü hakkında ön bilgi edinebilmenizi sağlamaktadır.

Free Screen To Video Programı Ekran Görüntüsü

149 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Action Ekran Kaydedici indir Action Ekran Kaydedici indir
  İngilizceÜcretsiz18 MB
 • Intel WiDi indir Intel WiDi indir
  TürkçeÜcretsiz3.90 MB
 • Kripto Video Protector & Media Player Kripto Video Protector & Media Player
  TürkçeÜcretsiz23.85 MB
 • XSplit Gamecaster XSplit Gamecaster
  İngilizceÜcretsiz63.7 MB
 • oCam oCam
  Türkçe-İngilizceDeneme Sürümü1.07 MB
 • Bandicam Bandicam
  TürkçeÜcretsiz15.79 MB
 • Free Screen To Video HAKKINDA YORUM YAZIN