FileViewPro

FileViewPro

Versiyon/SürümWindows 2016
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu2.27 MB
ÜreticiSolvusoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.27 MB)
537 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

FileViewPro Dosya Formatı Açma ve Düzenleme Programı

Bilgisayarımızda kullandığımız dosyalarda açılmama gibi bir sorunla karşılaştığımız zaman tüm dosya formatlarını kolaylıkla açabilmenizi sağlayacak programdır. Farklı uzantı formatlarının açılmama durumunda imdadınıza yetişip açılmayan dosyalarınızı güçlü özellikleri sayesinde açabilecektir. Hemen hemen en popüler kullanılma oranına sahip formatların tümünü desteklemektedir.

FileViewPro2015

Ne işe Yarar

FileViewPro dosya açma programı ile yüzlerce format desteği sayesinde tüm belgeler, videolar, müzikler, resimler, farklı dökümanlar ve diğer çeşitli aklınıza gelebilecek tüm dosyaları açmaktadır. Kolay kullanılabilir ara yüz tema desteği sayesinde açılması gereken ve açılmayan sorun çıkaran dosyaları açarak istediğiniz amaca ulaşmanızı sağlamaktadır. Dosya Formatı Açma Programı Windows uyumlu ücretsiz yazılımı kullanırken herhangi bir profesyonel bilgisayar kullanıcısı olmanıza gerek olmadığını belirtelim.

FileViewPro Programı Nasıl Kullanılır

Yazılımın sadece açamadığınız dosyaları yukarda belirtip anlattığımız gibi tüm dosya formatlarını açar. Tek yapmanız gereken FileViewPro indir yükle yaparak bilgisayarınıza kurup kullanmaya başlamak. Açılmayan dosyalarınız “sürükle” “bırak” özelliğiyle açılımını yapabileceksiniz. Ayrıca programı bir diğer özelliği ise dosyalarını bilgilerini ayarlama, sıkıştırma (arşivleme) ve dosya paylaşımı yaparak gerekli gereknimlerinizin gidermenizi sağlıyor. Tüm dosya türleri açmak için mutlaka bilgisayarınızda yüklü olması gereken yazılımlar arasında diyebiliriz.

Programın Ekran Görüntüsü

537 kez indirildi

Benzer Programlar

 • doPDF indir doPDF indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz89 MB
 • Any Video Converter Any Video Converter
  İngilizceÜcretsiz40 MB
 • PDF24 Creator PDF24 Creator
  İngilizceÜcretsiz15.85 MB
 • MediaCoder MediaCoder
  Türkçe-ingilizceÜcretsiz11.27 MB
 • Free Video to MP3 Converter Free Video to MP3 Converter
  enÜcretsiz27.48 MB
 • Format Factory Format Factory
  Tr-EnÜcretsiz53.43 MB
 • FileViewPro HAKKINDA YORUM YAZIN