Farming Simulator

Farming Simulator

Versiyon/Sürüm2011
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu188 MB
ÜreticiGIANTS Software
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (188 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Popüler Gerçekçi Çiftlik Tarla Ekme Oyunu

Çiftçilik yaparak kendi tarlanıza yeni ürünler ekerek çiftliğinizi geliştirebileceğiniz bir oyundur. Farming Simulator 2011 versiyonuyla yepyeni özelliklerle oyun severleriyle buluşuyor. Çiftliğinizde yepyeni bitkiler üretebilir hayvanlarınızın bakımını yapabilirsiniz. Bir çiftlik bulunması gerek tüm gerçekleri yansıtan bir çiftlik simüslasyon oyunudur.

Gerçekliği sayesinde en popülerlikten düşmeyen oyunda tarlanızı ekip yeni ürünler elde edebiliyoruz. Hasat zamanı geldiğinde ektiğiniz ürünleri toplamalısınız. Ekin biçme araçlarınızı gerektiği zaman yenilemelisiniz. Ekin biçme aracı ne kadar kaliteli olursa o kadar hızlı ekin almanızı sağlıyor. Kendinizi oyunda bir çiftçi gibi hissedebilir çok büyük bir çiftliğe sahipmiş gibi hareket etmenizi sağlar.

Farming Simulator

Çiftlik Oyunu kolay oynanabilirliği ve çekici kaliteli grafik görselliği ile her seviyeden kullanıcının kolay bir şekilde oynayabiliyor. Üstün grafik kalitesiyle kullanıcının oyunun bağımlısı haline getiriyor ve tüm görselleri yansıtırken gerçeği aratmıyor.

Çiftlik Oyununda verilen görevleri de en iyi şekilde hakkıyla tamamlamanız gerekiyor. Başarılı görsel grağinin yanı sıra  doğadaki sesleri gerçekçi bir şekilde yansıtıyor. Doğada bulunan seslerin yanı sıra motorumuzun seside gerçeği aratmıyor. Farming Simulator son sürümünde bütün ince detayına kadar düşünülmüş başarılı bir şekilde oyun severi ile buluşmuştur. ücretsiz ve sınırsız kullanım paketini sitemizden kolayca indirebilirsiniz.

Oyunun Kurulum inceleme Videosu

Oyun severlerin beğeniyle oynadığı çiftlik kurma oyununda gerçek çiftlikle birebir özelliklere sahip olup tüm yönetim işlemini kendinizin yapacağı bir oyundur. Aşağıda yer alan video çekimini takip ederek nasıl kurulacağı ve nasıl oynanması gerektiği hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Tüm kullanıcıların kısa video çekimini izlemelerini tavsiye ediyorum.

Farming Simulator Oyunu Kurulum Görüntüsü

248 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Counter Strike 1.6 Türkçe Yama Counter Strike 1.6 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz1.77 MB
 • American Truck Simulator indir American Truck Simulator indir
  İngilizceÜcretsiz
 • GTA 5 Oyunu Save Dosyası GTA 5 Oyunu Save Dosyası
  İngilizceÜcretsiz175 MB
 • Happy Wheels Oyunu Happy Wheels Oyunu
  İngilizceDeneme Sürümü4.3 MB
 • My Talking Angela Oyunu indir My Talking Angela Oyunu indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz75 MB
 • Pepee ile ilk Oyunum indir Pepee ile ilk Oyunum indir
  TürkçeÜcretsiz42 MB
 • Farming Simulator HAKKINDA YORUM YAZIN