Farming Simulator

Farming Simulator

Versiyon/Sürüm2011
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu188 MB
ÜreticiGIANTS Software
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (188 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Popüler Gerçekçi Çiftlik Tarla Ekme Oyunu

Çiftçilik yaparak kendi tarlanıza yeni ürünler ekleyerek çiftliğinizi geliştirebileceğiniz bir oyundur. Farming Simulator 2011 versiyonuyla yepyeni özelliklerle oyun severleriyle buluşuyor. Çiftliğinizde yepyeni bitkiler üretebilir hayvanlarınızın bakımını yapabilirsiniz. Bir çiftlik bulunması gerek tüm gerçekleri yansıtan bir çiftlik simüslasyon oyunudur.

Gerçekliği sayesinde en popülerlikten düşmeyen oyunda tarlanızı ekip yeni ürünler elde edebiliyoruz. Hasat zamanı geldiğinde ektiğiniz ürünleri toplamalısınız. Ekin biçme araçlarınızı gerektiği zaman yenilemelisiniz. Ekin biçme aracı ne kadar kaliteli olursa o kadar hızlı ekin almanızı sağlıyor. Kendinizi Farming Simulator oyununda bir çiftçi gibi hissedebilir çok büyük bir çiftliğe sahipmiş gibi hareket etmenizi sağlar.

Farming Simulator

Çiftlik Oyunu kolay oynanabilirliği ve çekici kaliteli grafik görselliği ile her seviyeden kullanıcının kolay bir şekilde oynayabiliyor. Üstün grafik kalitesiyle kullanıcının oyunun bağımlısı haline getiriyor ve tüm görselleri yansıtırken gerçeği aratmıyor.

Çiftlik Oyununda verilen görevleri de en iyi şekilde hakkıyla tamamlamanız gerekiyor. Başarılı görsel grağinin yanı sıra  doğadaki sesleri gerçekçi bir şekilde yansıtıyor. Doğada bulunan seslerin yanı sıra motorumuzun seside gerçeği aratmıyor. Farming Simulator son sürümünde bütün ince detayına kadar düşünülmüş başarılı bir şekilde oyun severi ile buluşmuştur. ücretsiz ve sınırsız kullanım paketini sitemizden kolayca indirebilirsiniz.

Oyunun Kurulum inceleme Videosu

Farming Simulator oyun severlerin beğeniyle oynadığı çiftlik kurma oyununda gerçek çiftlikle birebir özelliklere sahip olup tüm yönetim işlemini kendinizin yapacağı bir oyundur. Aşağıda yer alan video çekimini takip ederek nasıl kurulacağı ve nasıl oynanması gerektiği hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Tüm kullanıcıların kısa video çekimini izlemelerini tavsiye ediyorum.

Farming Simulator Oyunu Kurulum Görüntüsü

313 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Minecraft Minecraft
  İngilizceÜcretli660.14 KB
 • Minecraft Server Minecraft Server
  Tr-EnÜcretsiz2.14 MB
 • Goodgame Empire Türkçe Goodgame Empire Türkçe
  Türkçe-İngilizce- AlmancaÜcretsizTürkçe Online Strateji Oyunu
 • League of Legends League of Legends
  enÜcretsiz30.77 MB
 • Age of Empires 2 Age of Empires 2
  enDeneme Sürümü36.27 MB
 • Mount&Blade Warband Mount&Blade Warband
  trDeneme Sürümü585 MB
 • Farming Simulator HAKKINDA YORUM YAZIN