Facebook Video indir

Facebook Video indir

Versiyon/Sürüm5.0
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu581.12 KB
ÜreticiFatih Duman
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (581.12 KB)
412 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Facebook Video Bilgisayara Kayıt Etme

Facebook sosyal paylaşım sitesinde bulunan videoları kolayca bilgisayarınıza download etmenizi sağlıyor. Arkadaşlarınızın paylaştığı her türlü video içeriklerini artık bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Facebook Video

Facebook Video indir

Nerdeyse günün bir çoğu facebook paylaşım sitesinde geçiriyoruz. Kimi bilgisayarında kimisi android mobil cihazlarında zamanlarını harcıyorlar. Her geçen gün kullanıcısı sayısı artan milyonlarca kullanıcıya sahip platform’da bu gibi programlara her zaman ihtiyaç duyabiliyoruz. Sizlerde arkadaşlarınızın paylaştığı veya facebook üzerinden bulunan video görüntülerini facebook video indir programı sayesinde kolayca elde edebilirsiniz.

Facebook Video indirme Programı Özellikleri

Her seviyede ki kullanıcının kolayca kullanabileceği yazılım sınırsız ücretsiz hizmet veriyor. Kurulumu kolay yazılım windows işletim sistemleri ile uyumlu çalışıyor. Siz hiç videoyu indirmek için uğraşmıcaksınız.

URL optimizasyon özelliği sayesinde videoların linklerini indirme çubuğuna yani URL alanına yazın geriye sadece indir butonuna basmak kalıyor. Ücretsiz hizmet verdiği gibi video görüntülerini de ücretsiz indiriyor. Sade gelişmiş tasarımı sayesinde bir çok kullanıcının ilgisini çekiyor. www.indirson.com ekibi sizlere değerli zamanlar diler.

Facebook Video indir Programı Ekran Görüntüsü

En büyük sosyal platformu olan facebok sitesinde bulunan video içeriklerini bilgisayarımıza kaydedebilmemiz için programın yükleme işlemi sırasında ekran resimleri çekilip yazılımın içeriğini görüp bilgi sahibi olabilmeniz sağlanmaya çalışılmıştır. Ön izleme yaparak sevdiğiniz taktirde indirme yapabilirsiniz. Tüm kullanıcıların kolayca kullanabileceği basit ara yüz temasına sahip eşsiz programdır.

412 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Youtube Video Download Youtube Video Download
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz37.67 MB
 • YouTube Müzik İndirici YouTube Müzik İndirici
  İngilizceÜcretsiz15.97 MB
 • FrostWire FrostWire
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz28.41 MB
 • FileChef FileChef
  İngilizceÜcretsizYok
 • Instagram Downloader Instagram Downloader
  ingilizceÜcretsiz1.77 MB
 • qBittorrent qBittorrent
  Türkçe-ingilizceÜcretsiz11.33 MB
 • Facebook Video indir HAKKINDA YORUM YAZIN