Facebook Mobil (Android)

Facebook Mobil (Android)

Versiyon/SürümFacebook Android
LisansÜcretsiz
DilTr-En
Dosya Boyutu11 MB
ÜreticiFacebook
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet / Cihaza göre değişir
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (11 MB)
121 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Facebook Mobil Uygulaması Android

Facebook tarafından geliştirilen resmi bir uygulama olan yazılım Android işlemci kullanan cihazlar için kulanılan bir yazılımdır. Facebook a mobil cihazlarınızdan bağlanarak kişilerle arkadaşlarınızla hızlı bir biçimde iletişim kuracaksınız.

Facebook Mobil (Android)

Facebook Mobil

Android Facebook Mobil ile  bütün güncellemeleriniz sağlayabilir nerde oduğunuzu yer bildirimi olarak gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınızız paylaşımlarına yorumda bulanabilir haber kaynağınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz. Kendi profilinizi değiştirebilir fotoğaf  silebilir yeni profil fotoğrafı  ekleyebilirsiniz.

Facebook sitesindeki yaptığınız bir çok işlevi bu facebook uygulamasında da  yapabiliyorsunuz. Uygulamanın içerisinde bulunan sohbet kısmı ile arkadaşlarınız ile özel olaak görüşebilir dosya gönderip alabilirsiniz.

Kişisel olarka açmış olduğunuz size ait facebook sayfalarınız varsa bu sayfalarınızıda rahat bir şekilde  yönetebilir sayfanın istatislikleri hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Cihanıza uyumlu olarak çalışan uygulama diğer uygulamalar ile de  uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Bu uygulamar ile  rahatlıkla facebook üzerinden dosya  gönderebilme imkanınız bulunmaktadır. Facebook mobil uygulaması  hayatımızı bir çok alanda klaylaştırmaktadır. İnternetin olduğu heryerde uygulamanın çalıştığı sizleri her an kolayca facebook a bağlaan ir uygulamadır.

Facebook Mobil Uygulamanın basit kolay bir arayüzü bulunmaktadır. Herkes tarafından rahatça kullanılmaktadır. Arayüzü basit görünsede modern bir sadeliği şıklığı bulunmaktadır.

Facebook mobil uygulaması adroid cihazlar üzerinden facebook sayfanızdaki profilinizdeki haber kaynağınızdaki profilinizdeki bir çok işlevi yapmata olan bir yazılımdır. Facebook web kadar detaylı ve kullanımı geniş olmasa da bir çok işlevi rahatça kolayca yapmaya yarayan bir yazılımdır.

Android uyumlu facebook mobil uygulaması sosyal paylaşım platformunda en çok kullanılan uygulamalardan birisi olup telefonumuzun internet paketi varsa listemizdeki ve diğer kullanıcılarla sesli, görüntülü ve anlık mesajlar ile iletişim kurmanızı sağlıyor. Ücretsiz indirip kullanabileceğimiz uygulama Türkçe dil desteği ile daha kolay kullanım aktivitesi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Nasıl bir ekran görüntüsü olduğunu görüp ön bilgi edinebilmeniz için aşağıdaki fotoğrafları inceleyerek ön bilgi edinebilirsiniz.

Facebook Mobil (Android) Uygulaması Ekran Görüntüsü

 

121 kez indirildi

Benzer Programlar

 • DiskDigger Android DiskDigger Android
  İngilizceÜcretsiz1 MB
 • MoboPlayer indir MoboPlayer indir
  İngilizceÜcretsiz14 MB
 • Android Uygulama Kilidi indir Android Uygulama Kilidi indir
  TürkçeÜcretsiz413 KB
 • Place My Face Fotomontaj Place My Face Fotomontaj
  İngilizceÜcretsiz5.7 MB
 • DynEd Yabancı Dil Çeviri DynEd Yabancı Dil Çeviri
  İngilizceÜcretsiz12 MB
 • CIA Kim Arıyor Android indir CIA Kim Arıyor Android indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsizCihaza göre değişir
 • Facebook Mobil (Android) HAKKINDA YORUM YAZIN