EZ CD Audio Converter

EZ CD Audio Converter

Versiyon/Sürüm4.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu22.74 MB
ÜreticiPoikosoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (22.74 MB)
75 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

CD/DVD Ses Dönüştürme, Kopyalama ve Müzik Kaydetme Programı

Bilgisayarda kayıtlı olan müzik dosyalarınızı CD/DVD üzerine çekeceğiniz ve ses dosyalarınızı dönüştürme yapmanızı sağlayan ücretsiz Windows programıdır. Mp3, Mp4 müzik dosyalarını kaydedip dönüştüren, video ve diğer dosyalarınızı profesyonelce diskler üzerine kaydedeceğiniz programdır. UTF-8 desteğiyle çalışan program 3 farklı modül sunuyor bu modül üzerinden farklı sekmeler üzerinden farklı aktivitelerinizi pratik ve kolay bir şekilde tamamlamanızda yardımcı oluyor.

Profesyonel Kayıt Motoru

Profesyonel CD/DVD Yazdırma Programı EZ CD Audio Converter ile sahip olduğu geniş kapsamlı özellikleriyle yüksek performanda kayıt yapacaksınız. Müzik, video ve diğer dosyalarınızı disklere yazdırma yaparken en iyi sonuçlara hızlı bir şekilde ulaşmanız sağlanacaktır. İçeriğinde mevcut AccurateCDDA isimli kayıt motoruyla kopyalama ve gerekli düzenleme işlemlerinde kolaylık sunuyor. CD ve DVD diskleri üzerine MP3 formatlı müzik ses dosyalarını kaydetme ve dönüştürme yapıyor.

Popüler Ses Dosyaları Destekler

Tüm bulunan ses dosya formatlarını destekleyen programla meta verilerinizi gerektiği gibi profesyonelce düzenleyebilirsiniz. M4A, MP3, WMA, aacPlus, AAC, FLAC, Apple Lossless ve diğer ses formatları. Windows işletim sisteminde kayıtlı olan tüm ses dosyalarını kaydetme ve format değiştirme gibi aktivitleri EZ CD Audio Converter ile düzenleyin.

Disk İmajlarını Kaydeder

CD ve DVD’ler üzerinde yazdıracağız ve kaydedeceğiniz tüm dosyalarda kopyalama işlemi yapacağınız alan olarak karşımıza çıkan EZ CD Audio Converter program UDF-ISO-Joliet desteği ile disk imajlarını kaydeder. Bulunan ve oluşturacağınız hazır imajları direk olarak kaydedip kopyalama yapmaya başlayabilirsiniz. Download etmek kullanmak herhangi bir ücrete tabi değildir.

Programın Ekran Görüntüsü

75 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Personal Backup indir Personal Backup indir
  İngilizce-AlmancaÜcretsiz15 MB
 • NTLite Dosya Yöneticisi NTLite Dosya Yöneticisi
  İngilizceÜcretsiz8.25 MB
 • Smart Defrag Türkçe Smart Defrag Türkçe
  TürkçeÜcretsiz10.87 MB
 • BurnAware Professional BurnAware Professional
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz8.89 MB
 • Wise Force Deleter Wise Force Deleter
  İngilizceÜcretsiz1.42 MB
 • CrystalDiskInfo CrystalDiskInfo
  Türkçe-ingilizceÜcretsiz2.77 MB
 • EZ CD Audio Converter HAKKINDA YORUM YAZIN